Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz itt, néhány nap hét...

Mi lesz itt, néhány nap hét múlva, ha Orbán Viktor teljes kijárási TILALMAT rendel el?

Figyelt kérdés

Már a hírekben is olvastam, hogy Orbán Ausztriát követi.


Az a sejtésem, hogy Orbán lehet bejelenti, hogy teljes 0-24 óráig tartó kijárási tilalom lesz, a bevásárló központok bezárnak és csak kis üzletek lesznek nyitva.


Magyarország szegényország, szerintem vége is lenne. Csőd. De tévedhetek is, meg ezt csak én sejtem, gondolom. De Orbán Viktórtól kitelik, hogy erre dönt.


Mi lesz, ha bejelenti, hogy el lesz rendelve az amit fent kérdezek?



2020. nov. 15. 12:52
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
89%

A majdhalélegeztetőgépenleszel szöveg még kimaradt 😀

Miért kell úgy tenni mintha eddig sosem haltak volna meg emberek, csak ebben a vírusban? Ja és maszkban vagyok egész nap,úgyhogy nem öltem meg senkit remlélhetőleg, de vajon érdemes-e mindent tönkreverni, abban tényleg senki nem hal meg...? Ja és ez a vírus már nem fog eltűnni biztosan a mai globalizált világban, a vakcina meg ki tudja mire lesz meg, és hogy hatásos lesz e.

2020. nov. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
71%
O1G semmi lépést nem fog tenni, ami a népszerűségét csökkentené. Akkor sem ha beledöglünk. Neki a vagyonos réteg kezére kell játszania a dolgokat, ha hatalmon akar maradni. Lásd: kötelező maszkviselet kérdése. Áttolta a felelősséget a helyi önkormányzatokra.
2020. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
80%
Ausztria ezt kibírja, a mi gazdaságunk belerokkanna és abba meg az Orbán rezsim is.
2020. nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy ez tényleg szánalmas, hogy több mint fél év elteltével, tömeges elhalálozások szakaszában az emberek képesek a teljes kijárási tilalom ellen picsogni. Már Augusztusban be kellett volna vezetni. Szerencsétlen Orbán meg csak tötyörög, mert ennek a birka népnek plázázás kell, meg kocsma, meg mekis kaja. Nem is tudom már mekkora katasztrófának kell még bekövetkeznie, hogy végre felfogjuk a helyzet súlyosságát.
2020. nov. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
88%
Lehet azért picsognak ellene mert van agyuk! Látják, hogy a svédek köszönik csuda jól vannak. Látják, hogy sehol nem csökkent jobban hozzájuk képest sem a betegség sem a halálozás ahol erőteljesebb lezárásokat tartottak. De főleg azt látják, hogy az összes halálozás sehol de sehol még Kínában vagy Olaszországban a nagy pánikszínjáték két legfontosabb országában sem tudott járványt mutatni, csak PCR teszteredményeket és más halál okokból elvont covidhalál számokat. Hadd gondolkozzanak már az emberek ha akarnak, te meg rettegjél magadnak tovább.
2020. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
86%
Munkanélküliként szuper lesz kuncsorogni az igazolást, hogy "én most interjúra megyek, próbanapra megyek", meg rettegni, hogy elfogadják szóban az okot, ne akarjanak róla papírt látni.
2020. nov. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

44!


Orbán megfogja szívni 2022-be.


Nem szavazunk rá.

Mi nem.


Miért? Mert ezt művelte.

2020. nov. 15. 16:57
 48/52 anonim ***** válasza:
74%
Én sem szavazok rá többé.
2020. nov. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

Barátaim is ezt mondják, akik rá szavaztak eddig, de jól mondják.

Ráadásul az egyik konditeremben dolgozik, ami most bezárt és zárás után két napig még volt munkája, mert ugye 11-én már nem nyithattak ki, de 11 és 11-én dolgoztak, mert nagytakarítást fertőtlenítést végeztek és azóta otthon van meló nélkűl, mert a főnök azt mondta neki, hogy most akkor nincs meló addig míg a kormány tiltja az edzőterem nyitvatartását. Ez lehet 30 nap, de lehet fél év is.

Kondisbarátom is a fideszre szavazott. DE CSAK EDDIG!!!

2020. nov. 15. 17:07
 50/52 A kérdező kommentje:
*11 és 12-én
2020. nov. 15. 17:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!