Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Na mit szóltok maszk tagadók? :)

Na mit szóltok maszk tagadók? :)

Figyelt kérdés

[link]


Több kommentben is olvasható itt gyakorin, hogy jajj káros a maszk azért nem hordom, meg nem kapok benne levegőt meg miegymás ... Na most meg lettetek cáfolva. Akkor tessék hordani.


2020. nov. 19. 11:15
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
0%

16


Ráadásul a szobámban nincs akkora nyomás, hogy a levegő magától kivándoroljon. Te ugye nem végezted el az általános iskolát sem, igaz?

2020. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%
#11-es válaszolóval értek egyet. Hordom mindenhol, ahol kötelező, és nem állítottam soha, hogy káros, vagy hogy nem jut át rajta elég oxigén meg hasonló áltudományosnak hangzó dolgokat. Azt az egyet állítom, hogy úgy érzem, nem kapok benne rendesen levegőt, és születhet akármilyen tanulmány, attól én még nem fogok könnyebben lélegezni benne.
2020. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
21%

22


Ez általában szorongás következménye.

2020. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
64%
Hogy jutna már át rajta rendesen a levegő, ha felforrósodik és azt kell visszaszívni? Engem az ájulás kerülget olyankor. Most meg már vizesedik reggelente az utcai viseléskor. Nem hinném, hogy ez egészséges viselet lenne, pláne utcára.
2020. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%

24


Ha átjön rajta, akkor ki is tud menni, ez körülbelül 1 csimpánz logikájával megoldható.


A továbbiakban felesleges neked írni bármit is, jól látható, hogy hadilábon állsz az értelemmel...

2020. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
0%

#22 a 23-asnak van igaza, ez a szorongás miatt van.

Az elején nekem is volt hasonló érzésem benne, nem is kellett hozzá sok idő. Aztán egyszer csak arra eszméltem, hogy már órák óta rajtam van és még sincsen semmi bajom vele. Megfeledkeztem róla mert annyi más dolgom volt ami elterelte a figyelmemet. Amióta ez tudatosodott bennem, hogy nem is volt semmi bajom hosszú idő után sem, azóta egyszer sem jött vissza az a rossz érzés, nehezebb lélegzés, kényelmetlenség, egyebek - ami korábban volt. Akkor sem ha ki-be járkálok a meleg és hideg helységek között és bepárásodik, meg akkor sem ha sietek és gyakrabban veszek levegőt.

De természetesen abban igazad van, hogy attól mert bizonyított hogy nem ért a maszk, attól neked még lehet kellemetlen és rossz. Itt most szerintem nem is ezen megy a vita, hanem hogy van aki állítja, hogy a maszkviseléssel csökken az oxigén felvétel, meg tüdőgyulladást okoz, stb.

Ha időnként megállsz, megigazítod a maszkodat, vagyis leemeled a fél füledről, kicsit megmozgatod és "szellőzteted", az nem okoz kárt senkinek, csökkenti a páratartalmat alatta és neked is kevésbé lesz kellemetlen. Senki nem fog miatta megszólni ha nem lengeted a fejed fölött, mint egy zászlót.

2020. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
0%

26


Hiába mondod nekik, általános iskola 5.osztályt 3x ismételték, majd inkább elmentek a kisegítőbe, itt meg osztják azt a kevés eszüket is...


Ezek a majmok 80iq-val akarják a kereket újra feltalálni

2020. nov. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%

#27 Léágy egy kicsivel több tisztelettel. Normális hangvételű kommentre érdemes normálisan válaszolni, nem tudhatod ki írja. Ez a gyakorikérdések oldal, elméletileg éppen arra való lenne hogy normálisan kérdezzen az egyik és arra normálisan válaszoljanak. Nekem is elveszik a türelmem ha a komment olyan és akkor én is másképp válaszolok, de ez most nem az az eset szerintem.

Amúgy ha a legostobább troll éppen normálisan nyilvánul meg akkor vele szemben is így illik viszont reagálni. Különben pont eléri a célját, agyvérzést okoz neked.

2020. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
0%

28



Felesleges velük szépen beszélni, mert az egójuk akkora, mint a Trump torony, és ez rettentő alacsony IQ-val párosodik. Ezekkel úgy kell beszélni, mint Csernus a heroinossal, le kell gyalázni, másból úgy sem ért.


Évek óta tart már ez velük, mikor-mi az aktuális badarság, amit terjesztenek. Mert nekik az agyukban van a probléma, nem a világban. Unalmasak, nagyon unalmasak. Van aki szépen elmagyarázta nekik, hazugnak nevezik őket. Amúgy sem különösen érdekel a lelkük

2020. nov. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
75%
25# Nem írtam, hogy átjön rajta rendesen, épp, hogy megreked az a levegő, ami felvételkor ott marad, azt szívom be, fújom ki, felforrósodik, nem cserélődik, most már a reggeli hidegben vizesedik is belülről, irtó zavaró az utcán így mászkálni. Még a boltba lenyeltem, hogy viselni kell, de az utcai viseléstől rosszul vagyok.
2020. nov. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!