Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom hazaárulónak,...

Csak én tartom hazaárulónak, aki ennyire ragaszkodik egy idegen ország állampolgárságához?

Figyelt kérdés

[link]

Gombos Edina mint ismeritek régebben a TV2 Aktív műsorának műsorvezetője volt aztán a migráns pasijával elmenekült az USA-ba és indítottak egy youtube csatornát amiben már-már szinte propaganda módszerekkel promózták, hogy milyen szuper az amerikai álom és ott tényleg kolbászból van a kerítés (ahol hetente vannak iskolai lövöldözések, a fizetős egészségügy miatt milliók nincsenek ellátva és San Francisco a világ legnagyobb hajléktalantelepe, ami a világ szégyenfoltja), most pedig állampolgárságot szereztek és ebben a videóban látható, hogy mennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy idegen állampolgárok legyenek és megtagadják a szülőhazájukat már-már depressziósan félve tőle. Azt szoktam mondani, hogy aki fél a hazájától az a gyengeségtől fél. Nem a ténnyel van a bajom, hanem a körítéssel, ahogy a csatornájukon a követőik előtt húzogatták a mézesmadzagot és gyöngyöt szórtak a tyúkok elé, hogy "nézzétek nekünk milyen jó dolgunk van, többé igaz semmi közünk a magyar államhoz, de azért kövessetek és növeljétek a nézettségünket".



2020. nov. 21. 23:16
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
73%
Van aki sportból hazudik, gykn ez bevett szokás... Szokásos hangulatkeltés
2020. nov. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
75%
Hazaáruló mert nem azt nézi hogy emberek hova rajzoltak a térképre határokat.... van egy otthonunk, úgy hívják Föld.
2020. nov. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
68%
Valami gond van nálad,ha szerinted ez provokáció . Ha nem tetszik ne nézd, én sem nézek celebeket aztán még élek.
2020. nov. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
64%

Nem félni kell attól, hogy máshol mi a jobb, hanem törekedni kell arra.


Jól tippelek, hogy fidesz szavazó vagy? Ők szoktak ilyen aggresszívan arra reagálni, hogy máshol jobb lehet az élet, mert ellentétben áll a fidesz propagandával, hogy milyen jó világ van itthon.

2020. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
42%
SF a világ legnagyobb hajléktalantelepe? :D Ilyen nagyot is rég röhögtem. :D
2020. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

#15: A teljesség igénye nélkül:

https://www.youtube.com/watch?v=uw8MACDZ3RI

https://www.youtube.com/watch?v=j9z0FNGKng4


Csak persze te a Golden Gate hídnál tovább nem látsz...

2020. nov. 22. 11:48
 17/49 anonim ***** válasza:
87%

Megnéztél pár Youtube videót és egyből már úgy adod elő, hogy SF a legnagyobb hajléktalan szálló, stb az egész világon. De, te az egész világon írtad. Megsúgom a hajléktalan probléma az már 10 éve probléma az egész USAban. SFben azért van, mert az Apple és társai felverték az árakat, aztán már Oaklandbe is a tehetősebb réteg kezdett költözni.

De ennek ellenére ilyet benyögni, hogy "San Francisco a világ legnagyobb hajléktalantelepe, ami a világ szégyenfoltja" kész röhej. Főleg úgy, hogy vannak bőven más világszínvonalban is gazdag városok, amik totál durvább helyzetben vannak ilyen téren.

Meg persze, egyből én csak a Golden Gate hídnál tovább nem látok, csak azért, mert leírtam, hogy orbitális hülyeségeket állítasz. :D

2020. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
63%
Ilyet általában az mond, aki csak videón látta SF-et, de nem járt ott személyesen.
2020. nov. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
#17: Akkor angolszász jóléti államok között. Így megfelel? Gondolhatod, hogy nem Új-Delhihez fogom hasonlítani.
2020. nov. 22. 12:35
 20/49 A kérdező kommentje:
#18: Ja mert gondolom te sem fogsz erre a környékre merészkedni, amikor a városnéző túrára mész. Tehát amit nem látunk az nem létezik. Ügyes vagy! Taps-taps. :D
2020. nov. 22. 12:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!