Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom hazaárulónak,...

Csak én tartom hazaárulónak, aki ennyire ragaszkodik egy idegen ország állampolgárságához?

Figyelt kérdés

[link]

Gombos Edina mint ismeritek régebben a TV2 Aktív műsorának műsorvezetője volt aztán a migráns pasijával elmenekült az USA-ba és indítottak egy youtube csatornát amiben már-már szinte propaganda módszerekkel promózták, hogy milyen szuper az amerikai álom és ott tényleg kolbászból van a kerítés (ahol hetente vannak iskolai lövöldözések, a fizetős egészségügy miatt milliók nincsenek ellátva és San Francisco a világ legnagyobb hajléktalantelepe, ami a világ szégyenfoltja), most pedig állampolgárságot szereztek és ebben a videóban látható, hogy mennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy idegen állampolgárok legyenek és megtagadják a szülőhazájukat már-már depressziósan félve tőle. Azt szoktam mondani, hogy aki fél a hazájától az a gyengeségtől fél. Nem a ténnyel van a bajom, hanem a körítéssel, ahogy a csatornájukon a követőik előtt húzogatták a mézesmadzagot és gyöngyöt szórtak a tyúkok elé, hogy "nézzétek nekünk milyen jó dolgunk van, többé igaz semmi közünk a magyar államhoz, de azért kövessetek és növeljétek a nézettségünket".



2020. nov. 21. 23:16
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
12%
A2.-essel egyetértek
2020. nov. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
90%
Tehát ha valaki a szomáliai nyomor kellős közepén él, de tehetséges focista, majd meghívja a Bayern München a csapatba igazolt játékosnak, ... Az maradjon ott Szomáliában, ahol mindennapos a gyilkosság, az erőszak, nincsenek törvények...,csak mert oda született???
2020. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
64%
Csupán csak rohadt irigy vagy kérdező. Minden szavadból ez áramlik.. De én nagyon szeretem őket és a videóik alapján azt kell mondjam, hogy van is mire irigykedned.
2020. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
34%
Mi
2020. dec. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%
Kèrdező, ilyen mocskos Orbániában szerinted hogy lehet élni?
2020. dec. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim válasza:
100%
Nem értem, hogy mi a bajod azzal hogy szeret az U.S.A-ban élni... Amúgy meg nem értem milyen alapon tartasz egy embert hazaárulónak? Nem adta fel a magyar állampolgárságát, hanem kettős állampolgár lett. A férje pedig nem migráns te balf**z. Hogy lehet ez az ország ilyenekkel mint amilyen te vagy? Ha nem tetszik ne nézd a videóit! Az Edina sokat foglalkozik azzal hogy elkészítsen egy videót! És szívesen, örömmel megosztotta ezt a hírt, szóval SEMMI jogod ahhoz, hogy elkezdj vádaskodni. Te önérzetes. Gondolom tele van a lakásod/házad magyar zászlókkal. Ha tehetnék, sokan elmennének ebből az országból...
2020. dec. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
3%

#36 akkor menjenek

Ki tartja őket vissza?

2020. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
#37: Tökéletesen igazad van!
2020. dec. 16. 18:27
 39/49 anonim ***** válasza:
0%
De az a legjobb amikor külföldről osztja az észt magyar fórumon.:DD
2020. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
60%
Milyen magyar fórumra gondolsz, #39?
2020. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!