Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én tartom hazaárulónak,...

Csak én tartom hazaárulónak, aki ennyire ragaszkodik egy idegen ország állampolgárságához?

Figyelt kérdés

[link]

Gombos Edina mint ismeritek régebben a TV2 Aktív műsorának műsorvezetője volt aztán a migráns pasijával elmenekült az USA-ba és indítottak egy youtube csatornát amiben már-már szinte propaganda módszerekkel promózták, hogy milyen szuper az amerikai álom és ott tényleg kolbászból van a kerítés (ahol hetente vannak iskolai lövöldözések, a fizetős egészségügy miatt milliók nincsenek ellátva és San Francisco a világ legnagyobb hajléktalantelepe, ami a világ szégyenfoltja), most pedig állampolgárságot szereztek és ebben a videóban látható, hogy mennyire ragaszkodnak ahhoz, hogy idegen állampolgárok legyenek és megtagadják a szülőhazájukat már-már depressziósan félve tőle. Azt szoktam mondani, hogy aki fél a hazájától az a gyengeségtől fél. Nem a ténnyel van a bajom, hanem a körítéssel, ahogy a csatornájukon a követőik előtt húzogatták a mézesmadzagot és gyöngyöt szórtak a tyúkok elé, hogy "nézzétek nekünk milyen jó dolgunk van, többé igaz semmi közünk a magyar államhoz, de azért kövessetek és növeljétek a nézettségünket".



2020. nov. 21. 23:16
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Szövegértésből elégtelen. :D
2020. nov. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
87%
19: Már hiába javítgatsz. Te konkrétan azt állítottad, hogy az egész világon a legnagyobb. Megsúgom még az USAn belül is nem olyan mértékben emelkedik ki, mint ahogy elő akarod adni. Megsúgom Las Vegas is tele van például hajléktalanokkal, sokan az esőgyűjtő csatornákban laknak, stb.
2020. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
72%
Mintha nem lenne tele akár London is homelessekkel xd ember
2020. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
100%
En azt hittem pedig, hogy a nepligeti metroallomas a vilag legnagyobb pöcegödre, de most felnyitottad a szememet.
2020. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
79%
Nem ertem egyebkent mi bajod van Gombos Edinaval. Nekem speciell sokkal szimoatikusabb most, mint amikor a TV-ben volt. A ferje is nagyon kedves, es a gyerekek itt. Te meg rogton jossz az atlag fideszes lehurrogo propagandaval. Komolyan ki vagy te? Kicsit se lehetsz tobb Edina latin amerikai ferjenel, ha eddig terjed az intelligenciad, hogy elkezdesz hazaarulozni es migransozni. Megerositeszre varsz? Nem, kicsit sem ertek veled egyet, plane hogy voltam tobbszor is Amerikaban, tudom milyenek a viszonyok, milyen a tarsadalom, es nem kolbaszbol van a kerites, sokkal nehezebb ott bizonyos szempontokbol az elet.
2020. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
75%
*sokkal szimpatikusabb most hogy nem a TV-ben van. Bocsi telorol voltam.
2020. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
76%

Bár tudom, hogy a narancsoknál mindenki az, aki nem velük van, de...


"A hazaárulás az adott nemzet biztonsága ellen saját állampolgára(i) által elkövetett bűncselekmény."


Ülj le, egyes fiam

2020. nov. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
87%
Ez a hazaarulozas kicsit olyan mint az alaptalan komcsizas, libsizes, fasisztazas megfelelo tartalom nelkul.
2020. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
83%
Kedves család; még még nem láttam őket gyűlölködni.
2020. nov. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
83%
Csak engem nem érdekel,hogy arctalan, névtelen fórumos senki minek tart ?
2020. nov. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!