Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » +6300 új fertőzött a mai nap,...

+6300 új fertőzött a mai nap, nem kellene kicsit változtatni a stratégián?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 10:53
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

"What about accuracy? False negatives — that is, a test that says you don’t have the virus when you actually do have the virus — may occur. The reported rate of false negatives is as low as 2% and as high as 37%. The false positive rate — that is, how often the test says you have the virus when you actually do not — should be close to zero. Most false-positive results are thought to be due to lab contamination or other problems with how the lab has performed the test, not limitations of the test itself."


Egyenesen a Harvardtól idéztem.


Neked valamiképp nem sikerül linkelni, csak tévesen hivatkozni rá, ennek mi lehet az oka? 🤷‍♂️

2020. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
55%

"Antigen tests


How is it done? A nasal or throat swab.


Where can you get these tests? At a hospital or doctor’s office (though it is likely home testing will soon be available).


What does the test look for? This test identifies protein fragments (antigens) from the virus.


How long does it take to get results? The technology involved is similar to a pregnancy test or a rapid strep test, with results available in minutes.


What about accuracy? The reported rate of false negative results is as high as 50%, which is why antigen tests are not favored by the FDA as a single test for active infection. However, the FDA recently provided emergency use authorization for a more accurate antigen test. Because antigen testing is quicker, less expensive, and requires less complex technology to perform than molecular testing, some experts recommend repeated antigen testing as a reasonable strategy. According to one test manufacturer, the false positive rate of antigen testing is near zero. So, the recent experience of Ohio Governor Mike DeWine, who apparently had a false-positive result from an antigen test, is rare."

2020. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

19

Maga a feltalálója mondta hogy ezt a tesztet nem lenne szabad betegek diagnosztizálásra használni. A teszt "felamplifikálja" akár a halott dolgokból otthagyott dns mintákat is. Így gyakorlatilag bizonyos ciklusszám után mindent fel lehet "fedezni" az adott génkészletben.

https://www.youtube.com/watch?v=Xc0Kysti6Kc

2020. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

"What about accuracy? Having an antibody test too early can lead to false negative results. That’s because it takes a week or two after infection for your immune system to produce antibodies. The reported rate of false negatives is 20%. However, the range of false negatives is from 0% to 30% depending on the study and when in the course of infection the test is performed.


Research suggests antibody levels may wane over just a few months. And while a positive antibody test proves you’ve been exposed to the virus, it’s not yet known whether such results indicate a lack of contagiousness or long-lasting, protective immunity"

2020. nov. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
25%

23


És megint a hülyeség...


Mit, milyen halottból? Most próbáld meg azokat meghallgatni, akik értenek is hozzá...


Nme tudom te milyen sűrűn szoktál például a szekrényben véletlen űrsiklót találni, de te tudod



Egyébként


[link]


Fogyatékos

2020. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

25

Na látom belőled is előjött a kultúrlény.

Bocsi, de én jobban hiszek a teszt feltalálójának mint akármilyen rohadt factchekelgetős baromságnak, köszönöm

2020. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Koplárovics Béci ***** válasza:
44%

"Neked valamiképp nem sikerül linkelni, csak tévesen hivatkozni rá, ennek mi lehet az oka?"


Fals POZITÍV, érted? POZITÍV! Te meg még mindig NEGATÍVról idézel. Te tényleg nem tudod a különbséget?


"Bocs hogy józan paraszt logikát mertem használni"


Aha, tehát egy teszt pontossága a józan paraszti logikán múlik. Értem. Nincs is több kérdésem... Hát ne haragudj, de az IQ-d úgy 2, +/- 50-90%. Remélem, hogy csak megjátszod, hogy ennyire sötét vagy. Sötét. Nem értelmes, hátha ezt is kevered.

2020. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

27

Te amúgy hogy bírsz a türkbe nézni reggelente? Én leírtam egy valós érvet ami valahogy nem fér bele a te kis agendádba, és akkor már rögtön hülye meg fogyatékos vagyok. Anyád nem tanított meg jó modorra?

2020. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

26


Csak épp sose mondott olyat, amit te hiszel. Épp ezaz.


Keress már 1 hiteles forrást rá, aztán beszélgethetünk

2020. nov. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

27


Te tudsz olvasni, érteni angol? Ketsegeim vannak erről

2020. nov. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!