Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ünnepek idején lesz szerintete...

Ünnepek idején lesz szerintetek valamilyen enyhítés a külföldön dolgozókra nézve?

Figyelt kérdés
Pl. elég lesz egy teszt, amit kint is meg lehet csinálni, felmentés a karanténkötelezettség alól. Ti hogy tervezitek a hazautazást?

2020. nov. 28. 23:46
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
58%
10-es, mit akarsz mondani?
2020. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
54%
Szóval ha csak egy hónappal később adja be a kulcsot a nagyi, akkor az nem baj, nyugodtan lehetne karácsonyozni ettől még?
2020. nov. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:
Sajnos az esetszam meredeken nő, azt en is latom. En olyasmire gondoltam, hogy a karacsonyi idoszakra elfogadnak kulfoldi negativ tesztet is, emiatt akinek negafiv a tesztje nem kell az unnepekre karantenba vonulnia. Egyebkent en mar szeptemberben atrstem a covidon, azon kivul pedig 2x karantenba is kerultem masok miatt, mindket alkalommal negativ volt a tesztem. Sok szavazatot veszitene a Fidesz ha nem engedne hogy a csaladok egyutt lehessenek. En egyebkent csak szuleimmel es batyammal unnepelnek, akik szinten atestek mar a viruson.
2020. nov. 29. 10:26
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha PCR tesztteltudod igazolni hogy 6 hónapon belül átestél rajta akkor neked nem jár a karantén
2020. nov. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
10-es gondolom az esetszamrol beszelt. Egyebkent azt se vegyetek abszolut erteknek, az se mindegy hogy mennyi tesztbol lesz annyi. Plusz ugye sok helyen vegre elkezdtek tesztelni a pedagogusokat. A novekvo esetszam tehat ennek is köszönhető. Sajnos hivatalos teszteredmenyem nincs. Mar akkor is home officeban dolgoztam, mikor elkaptam egy ismerosomtol akit teszteltek es pozitiv lett. Na marmost mivel egyedul lakom kulfoldon, rajta kivul senkivel sem talalkoztam, ok persze boltban voltam maszkban, es otthonrol dolgoztam, felelesleges lett volna a teszt. 2 hetig amugy sem mentem sehova.
2020. nov. 29. 11:09
 16/53 A kérdező kommentje:
Csehorszagban nehany het alatt 15000rol kb 5000re esett vissza az esetszam, igy jovo hettol enyhitenek, nyitnak az ettermek stb. Szoval nem maga az esetszam a dobto, hanem hogy mennyi embert bir el az otthoni kapacitas.
2020. nov. 29. 11:24
 17/53 anonim ***** válasza:
32%

"Sok szavazatot veszitene a Fidesz ha nem engedne hogy a csaladok egyutt lehessenek."


Én ellenzékiként ebben nem hiszek, max a vírustagadókét veszíti el. Mi most még a kint élő rokonok elöl is bezárkózunk, mert eléggé nyomják azt, hogy valaki haza jött, őt meg csak appon ellenőrizték, nem jöttek ki a rendőrök, amúgy is unokatesóm szent este született, akkor hívni kell a haverokat, inni velük. Szerintem nem ők az egyetlenek, akik így gondolkodnak.


Sajnálom, hogyha valaki nem tud hazajönni, de én őszintén nem akarok lazítást, hogy mindenki meginduljon, csak azért, mert már lehet.

2020. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
En itt lazitas alatt arra gondoltam, hogyha valakit kulfoldon letesztelnek, negativ azt otthon is ugyanugy lehessen ervenyesiteni. Nincs annal rosszabb mikor nem vagy beteg, negativ vagy, de azert otthon kell maradnod, mig nincs biztos eredmeny.az egesz rendszeren kene modositani, mert jelenkeg ez nem igazságos.
2020. nov. 29. 12:43
 19/53 anonim ***** válasza:
71%

16-os, majd ha nálunk is lehet beszélni egyáltalán a csökkenésről, akkor térjünk vissza a témára.

De mivel senki se jós, nem lehet tudni, hogy itt lesz-e ilyen mértékű javulás nem egész egy hónap múlva.

Arról nem is beszélve, mennyire megdobná a (csökkenő) fertőzésszámot, ha lehetne császkálni, rokonlátogatni.

2020. nov. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
87%

Azert meg mas orszagban is lehet találkozni csaladdal...

Tomeg nem jo, de ezekkel az emberekkel akar egyutt is lakhatna az ember, ha ugy alakul

2020. nov. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!