Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ünnepek idején lesz szerintete...

Ünnepek idején lesz szerintetek valamilyen enyhítés a külföldön dolgozókra nézve?

Figyelt kérdés
Pl. elég lesz egy teszt, amit kint is meg lehet csinálni, felmentés a karanténkötelezettség alól. Ti hogy tervezitek a hazautazást?

2020. nov. 28. 23:46
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
20%

#18


Én ezt tudom, csak októberbe kétszer voltam karanténba, mert kollégáim elkapták.


Ha maradt volna a 4 ezer körüli napi új esetszám, akkor azt mondanám, hogy igen legyen lazítás, de így, hogy 7 ezer felé közelítünk nem támogatok semmilyen lazítást.

2020. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
20-as: én is erre gondoltam. Szüleim nem tudnának kijönni karácsonykor, én viszont haza tudok menni. Nem hiszem, ha csak velük találkozom, az nagyot dobna a fertőzöttszámon.
2020. nov. 29. 13:06
 23/53 anonim ***** válasza:
26%

Mióta bevezették a korlátozásokat mást se olvasni itt, mint ezt. 95%-nak semmi baja az intézkedésekkel, szükségesek, csak őt tegyék már kivételre, mert 8 után futni akar, horgászni akar, nagybani piacon akar nézelődni, kint akar kardio edzést csinálni, stb.


Nem lehet személyre szabni a törvényt, hogy Kis Péter vagy Tóth Andrea hazajöhet, a többiek meg nem. Ha változik ilyen módon a jogszabály akkor ezrek, tízezrek indulhatnak meg.

2020. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, már nem azért, de szerinted csak rólad van itt szó?

Mégis ki fogja ellenőrizni, hogy a több ezer hazacsődülő ember hova fog menni, kivel fog találkozni, merre mászkál majd?

Mindenkire szereljenek nyomkövető bokaláncot, mint a rabokra vagy hogy képzeled el?

2020. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
42%
Attól még, hogy ünnep van és valaki külföldön dolgozik, még ugyanúgy fertőz. Pont az ünnepi időszakban terjedhet el a legjobban a vírus a sok felelőtlen ember miatt. Ideje már, hogy felfogják az emberek, másokért is felelősséggel tartoznak!
2020. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
5%

Akkor se 4 ezer volt az esetszam, csak annyi derult ki pcr teszttel.

Most viszont antigenes egeszsegugyi szuresek is benr vannak

2020. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
25: ha letesztelték, és negatív, akkor hogy fertőzne? Miért van mindenki abban a tudatban, hogy mire hazaér valaki külföldről, tuti pozitív lesz a tesztje?
2020. nov. 29. 16:07
 28/53 anonim ***** válasza:
9%
hol dolgozol? (melyik országban)
2020. nov. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Csehország
2020. nov. 29. 16:35
 30/53 anonim ***** válasza:
45%

Te vagy a gyakori mumusa?

"mert 8 után futni akar, horgászni akar, nagybani piacon akar nézelődni, kint akar kardio edzést csinálni, stb."


Szerintem te kb évente ha 2-szer megmozdulsz, és egész nep mereszted a sgged alig dolgozol, azért csodálkozol miért este érne rá valaki nyugodtan mozogni.

Nem lehetne hogy olyat nem szakértesz meg amihez lövésed sincs?

2020. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!