Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szimpatizánsok! Ti...

Fidesz szimpatizánsok! Ti vállaljátok politikai szimpátiátokat ismerőseitek előtt? Én már évek óta letagadom mert folytonos megvetésnek vagyok kitéve.

Figyelt kérdés

Azt szoktam hazudni hogy nem volt időm elmenni szavazni vagy hogy az MSZP-re szavaztam, pedig már nyitáskor ott voltam a szavazóhelység előtt.


A minap mikor egy ismerőssel szóba került a dolog és elmondtam hogy a Fidesz-szavazó vagyok azt kérdezte: "boozee-e vagy?"


Mit tanácsoltok? Már nem bírom ezt a nyomást!


2020. dec. 5. 18:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Vállalom.

Az is hozzátartozik az ember normális világnézetéhez,

hogy felvállalja a normalitását.

Nem provokálok politikai vitákat, de minden

témában a meggyőződésem szerinti véleményemet

mondom el.

2020. dec. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

ahogy én tapasztalom büszkén vállalják.

annyi,hogy nagyon nehéz velük beszélgetni ezek után,mert utána ennyi lesz a beszélgetésből.

-miért,kire szavazzak,a gyúrcsányra?

-téged fejbe kellene lőni!minden ellenzékit letérdeltetni és fejbe lőni!


aztán amikor elmúlt a röhögésem és közlöm,hogy túl ment egy határon és szájba fogom vágni ha tovább erőlteti ezt a mocskot,akkor visszazökkenünk az úgymond normalitásba.

2020. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Egy fideszesnek nem lehetnek esszeru ervei. :D a fidesz szavazok nem a racionalitasukrol hiresek, mert akkor nem lennenek fidesz szavazok. Amugy meg nem gondolkodtal el azon mert vagy megvetve, mert nagyon gaz ennyi mocsok utan rajuk szavazni.
2020. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%

Nem vagyok Fidesz-szavazó, de meg tudom erősíteni a jelenséget. Sajnos divattá vált a Fidesz-szavazók lenézése. Ez semmilyen formában nem jó, csak káros következménye van. Az emberi kapcsolatainkat rontják meg az ilyenek, mert a pártoknak a politikai verseny szempontjából teljesen mindegy, hogy titokban vagy fennhangon szavazunk rájuk. A megvetés arra sem alkalmas, hogy egyik ember meggyőzze a másikat. Tehát aki ilyet csinál, az csak saját magának és ismerőseinek árt - úgy, hogy nem ér el vele semmit, tehát konkrétan a semmiért mérgezi a családi, baráti vagy kollegiális beszélgetés légkörét.


Szerintem vállald a véleményedet, a politikai szimpátiádat. Ha ezt nem csinálod erőszakosan, akkor csak saját magát minősíti, aki ezért téged megvet (természetesen feltéve, hogy te nem nézed le őt az ő politikai szimpátiájáért).


Még egyszer: én nem vagyok Fidesz-szavazó (sőt, nagyon rossz véleménnyel vagyok a Fideszről), de tudom, hogy ezer teljesen tisztességes oka lehet valakinek arra, hogy a Fideszre szavazzon.

2020. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

"ezer teljesen tisztességes oka lehet valakinek arra, hogy a Fideszre szavazzon"

Csak egyet leírnál? Ha lehet.

2020. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%
#4-es például milyen tisztességes (!) okot tudsz felhozni ?
2020. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
En meg a zoldsegesnel is vallalom es veszek narancsot.
2020. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Ha a jovodre figyelsz, valasztasod a Fidesz :)
2020. dec. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Az exem azt mondta,azert szavaz a fideszre,mert "olyan gatlastalanok".(az exem maga is gatlastalan alak volt,innen a szimpatiaja)
2020. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nem tudom miért olyan nehéz elképzelni hogy sokan tisztességes indokkal szavaznak a fideszre. Sok gyereket nevelő házaspár van akik jobban jártak a fidesz kormánnyal. Családi adó csok babaváró stb. Nem kérdés kire szavaznak. Előtte nem kaptak lo.a.zt se. Egyébként én nem politizálok társaságban de sok ellenzékivan a munkahelyemen is barátaim kpzött is. De szavazni nem mennek. Érthetetlen.
2020. dec. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!