Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Még fél nap sem telt el a...

Még fél nap sem telt el a bejelentés óta, miért kell mindenkinek egyből kiskapukat keresnie a szilveszterhez?

Figyelt kérdés
Én is gyűlölöm ezt az egész helyzetet, a korlátozásokat is. Majd egy hónapja be van zárva minden. Nem lehet moziba, színházba, étterembe, kávézóba, edzőterembe menni. Most komolyan ezt a konstans maszkviselést, itthon poshadást még ki kell tolni vagy 3 hónappal azzal, hogy aki még nem fertőzött, most azt is telibe köhögik a 10 fős házibulikon Ennyit ér egy ivás? (mivel ez főleg a fiatalokat érinti, naivan feltételezem, hogy idős rokonaikkal nem találkoznak utána)?

2020. dec. 7. 19:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Annyira csodálatos, hogy a 10 millió atomfizikus országában élünk :D


" Bár így kondi nélkül már mi is leépülünk"


Annyi eszetek már nincs, hogy ha ezt tovább folytatjátok, és úgy viselkedtek, mint a kibszott ösztönlények, akkor a konditermek (meg úgy minden más is) még áprilisban is zárva lesznek. Most valóban óriási császárok vagytok, hogy mindent kicseleztek jó magyar prolihoz híven, csak így a normális emberekkel is kicsesztek.

2020. dec. 9. 20:28
 12/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem 8. Mar elfogadtam h itthon edzek nincs mit tenni a hulyek miatt. Szar meg visszalepes de ez van.. szakmat is kelett valtanom miattuk.. igy jartam. De jobban keresek es lazább xD es a korlatozasok se hatnak ram igy a melo miatt. Az meg bejon hogy alig vannak az utcan az maradhatna igy. Nincsenek utba gyorsabban vegzek 😀 szval egyedul a kondi zavar.. a tobbit jobba tette a virus
2020. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Az eddigiek szerint kell forradalmasítani a megtérülõ termékpalettát és akkor a koronavírus válság is megoldódik.
2020. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!