Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok szerint...

A balliberálisok szerint miért fajgyülölö az a ember akinek müködik a természetes önvédelmi ösztöne?

Figyelt kérdés

Tehát ha egy adott embert egy adott népcsoport bizonyos börszínnel megáldva rendszeresen kirabolt meglopott megvert átvert. Azokután ez a ember ösztönösen kerüli és óvakodik a népcsoportól, de a libsik szerint ez raszista meg fajgyülölö. Mert ugye lehetnek kivételek állitásuk szerint.


De az intelligens ember alapvetö képessége hogy képes összefügéseket meglátni a libsik mégis ezt akarják kiölni az emberböl tulajdonképpen mindent ünnepelnek támogatnak ami életellenes.



#jog #liberalizmus #balliberális #Eus értékek #Rejtett eröforrás
2020. dec. 18. 13:47
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Érthetetlen tehát miért rossz dolog kerülni a bajt mintha mérges kígyók vagy vadállatok között járna az ember lehet nem mar meg vagy tépp szét, mégis értelmes ember kerüli az alkalmat rá. De ez raszista meg elöítélet
2020. dec. 18. 13:48
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azt kérik számon ha valaki óvatosabb hanem ha mindenkit egy kalap alá vesz.Mindegy mondjuk nem tudom mi közük hozzá hogy ki mitől óvakodik előre ha már ennyire liberálisok ezt is elnézhetnék hiszen szabadság vagy mi.
2020. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
A liberálisok a legnagyobb rasszisták.
2020. dec. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez a módszerük arra, hogy neked ne legyen jogod az önvédelemre. (Egyedül csak nekik lehet - ezen a világon!)
2020. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
12%
mert az a "természetes" önvédelmi ösztönöd mégis valamiért bőrszín alapján működik és nem mondjuk nemi alapon. pedig egész biztos vagyok benne, hogy kizárólag férfiak támadtak meg, de te mégsem a férfiaktól tartasz.
2020. dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5ös

Tehát mondjuk a vadállatoknál is számít mondjuk egy hím farkas vagy nöstény farkas vagy oroszlán?

Szerintem a nemük lényegtelen.

2020. dec. 18. 14:22
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

5.


Domika, már megint a baromságod.

Tudod egyrészt az arányok.

Másrészt a férfiakkal is van bőven elítélet.

Nem tudom mit játszod szokás szerint a hülyét

2020. dec. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
0%

Nem túl szerencsés hasonlat az állatvilággal jönni, nem vagynk állatok, pl. nem esszük meg a saját gyerekeinket se, pedig az természetes.


Alapvetően az a problémád, hogy a bőrszínre vagy rágyógyulva és nem pl. az elkövető nemére, magasságára, legmagasabb iskolai végzettségére, adójele számainak összegére, szociális helyzetére, lakhelyének településtípusára, internetsebességére... stb.

2020. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

8-as

Az iskolai végzettség egyikre sem volt ráírva ahogy a szociális helyzet sem, magasság változó volt, adójelt nem tudom, több településen és fővárosban is előfordukt stb.....

2020. dec. 18. 14:34
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az a módszerük arra, hogy neked ne legyen jogod az önvédelemre."


Na nézzük csak a demokrácia fellegvárát az űber liberális USA-t.

Ott vehetnék egy gépágyut a jogosítványom felmutatása után. Aztán aki betéved az udvaromba szó nélkül lelőhetem liberális módon.

Itthon meg a nagy kib..szott antiliberális keresztény konzervativ fosban egy nyavalyás 22-es kaliberű puskát sem vehetek. Tudod kinek veszi az amcsi a 22-est ? A 12 éves gyereknek hogy tanuljon meg lőni.

2020. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!