Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vettem észre, hogy nincs...

Nem vettem észre, hogy nincs szájmaszkom. Kaphatok büntetést?

Figyelt kérdés

Drogériában voltam vásárolni, nem találtam amit akartam. Észre vettem akkor 1 percet voltam bent maszk nélkül, és kimentem az autóba a maszkért. Aztán elmentem egy másik drogériába és ott se találtam semmit akkor vissza mentem. Nem szóltak semmit hogy miért nincs maszkom, de mikor másodszor vissza mentem akkor már rajtam volt a maszk.


Kivagyok tisztára idegileg hogy most büntetést kapok. Nagyon félek.


2020. dec. 22. 16:42
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Vissza megyek, és mit mondjak?
2020. dec. 22. 16:54
 12/28 anonim ***** válasza:
20%

10

Ez nem mentség, és ha pont megfertőzöl valakit?? Lehet majd megy a csekk...

2020. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
15%
Vigyél nekik egy bonbon-t talán akkor eltusolják és nem kerülsz bajba.
2020. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad már, semmi baj nem lesz belőle 😀 ebben az országban milliárdokat lehet ellopni fényes nappal, nem fog egy maszk nem hordáson senki fennakadni.
2020. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
47%
Mért kaphatnál?
2020. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
5%

Komolyan gyerekek ilyen szarságokkal foglalkoztok?

Én sosem veszek fel maszkot. Most ti logikátokat követve hogy boltban kötelező, akkor már éhenhunytam?

2020. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
Személyesen büntetnek, nem múlt keddi felvételek alapján. Annyira azért nem komoly az ügy, mint valami gyilkossági nyomozásnál. A kutyát nem érdekli ez, nincs ilyenekre kapacitás. És legrosszabb esetben is ugrik néhány ezres, nem fogsz börtönben ülni. Konkrét ismerősömtől tudom, szórakozott volt, elkalandozott fejben, elfelejtette feltenni. Pedig szokta. Lekapták piac környékén a sárgaruhások, mondta, hú, elfelejtette felrakni, máris felkapta, bocsánatot kért, kapott egy ejnyebejnyét. Mindenkivel megesik. Ráadásul az összes dohányos dohányzás ürügyén ötpercekre letolt maszkkal mászkál. Tudod, más az a típus, akin érezni, hogy direkt nincs rajta. Mint például egy ilyen orditozó huligánbanda tegnap a villamoson. Azok voltak akkora Ғaszagyerekek, hogy bemutatták, köpnek a szabályokra. Pedig az egyiken még eredetileg lett volna, de ne cikizzék beszarisággal, levette az is. Na ezeket a fajtákat kéne összeszedni... De ilyenkor rájössz, hogy több km-es körben nincs semmiféle rendfenntartó.
2020. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Na vissza mentem és azt mondtak hogy csak be és ki mentem, és hogy nem lehet tőle problémám rendőrséggel. Ők azt sehova nem küldik se semmi. Hogy ők is néha maszk alatt használják a maszkot.

Hogy nem kell félnem hogy nem kapok büntetést. Észrevettem vissza mentem másodszor maszkban voltam

2020. dec. 22. 17:10
 19/28 anonim ***** válasza:
Csak akkor büntetnek, ha személyesen ott van a rendőr. Utólag nem.
2020. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

18

Már vissza is mentél? Jó közel van a bolt.

2020. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!