Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne legjobban kezelni a jelenlegi vírushelyzetet? 20L

Figyelt kérdés

Oltás vagy nyájimmunitás? Szigorítás vagy enyhítés? Maszkviselés vagy maszkmentesség? Ezek közül Te mit tartasz hatásosnak?

Milyen döntések meghozatala lenne hasznos? Mit gondoltok?

az én gondolatom:

-a maszk alapvetően nem véd meg, tömegközlekedésen kívül sehová nem venném fel,max orvoshoz,ahol szintén egy térben vagyunk több ideig másokkal. Szerintem boltba felesleges,de ez csak az én véleményem. Ja meg a másik,hogy a bőröm is sz@rrá ment tőle:|

-az oltást biztos nem adatom be magamnak, nem vagyok biztos én abban,hogy annyira jó lesz, főleg hosszútávon. Van nekem immunrendszerem, az hadd dolgozzon, ha találkozik valamivel. Persze aki úgy érzi,szüksége van rá,nyugodtan kérje.

-a rendelkezésekről pedig az a véleményem, hogy semmi értelme,se az idősávnak nem volt,se a mostani kijárási tilalomnak.Annak sincs az ég világon semmi értelme,hogy bezárjon minden. Ha az volt a cél (gondolom) ,hogy kevesebb kontakt legyen, ez még nem fog annyira sokat változtatni a helyzeten...



2020. dec. 22. 18:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
98%
Talán a politikának hátrébb kellett volna húzódni és a valódi szakembereknek (akik nem kinevezett szakemberek !!) kellene a javaslatát, utasítását figyelembe venni. Ők azonban láthatóan szinte meg sem szólalhatnak.
2020. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
30%

11 es

A kijárási tilalomnak pedig igenis van értelme, így nem hömpölyögnek a fiatalok az utcákon, nem bandáznak. Napközben meg annyira nincs kedv a bulihoz.


Mi értelme annak, hogy 20:00ig járkálhatok minden fele a boltokban több százan rajtam kívül.Majd este amikor már amúgy sem nagyon járkáltam, zárjam magamra az ajtót. A fiatalok ugyan úgy bandáznak ezt el hiheted.

Ki kellene kapcsolni a tv-t és elmenni sétálni egyet.

2020. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
38%

20

Pedig egyiket sem ismered. Az egyiket a tv-ben láttad a másikkal meg itt beszélgetsz.

2020. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem maradj otthon, szexelj a barátoddal agyba főbe, ess teherbe és szüld sorra a babákat, az védettséget ad, mert amikor terhes vagy, akkor az immunrendszered sérthetetlen üzemmódba kapcsol, hogy megvédje a babát.


Ja, és 3 gyerek után tudsz venni falun egy viskót a CSOK-ból!

2020. dec. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
44%

5: Ha ezt csinálnánk, annyi történne, hogy visszajönne a vírus külföldről a 2 hét letelte után. A mostani korlátozások se nagyon működnek, mert csak arra jók, hogy lassítsák az elkerülhetetlent.


A legjobb megoldás az lenne, ha csak 1 hónapig lett volna pár korlátozás, miközben mészáros vagyonát elkobozva az állam annyi lélegeztetőgépet vesz, amennyit csak lehet. Ezután elegendő géppel már szabadjára lehetne engedni a vírust és el lehetne érni gyorsan a nyájimmunitást.

2020. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%

A svéd modell bizonyított, nincs több halálozás mint ott ahol a legnagyobb szigorral éltek és ami a legfontosabb amúgy is és minden kétséget eloszlat, hisz tökmindegy a sok konteó, hogy pl. működnek-e vagy nem a PCR tesztek, az éves halálozás megmutatja, hogy mindent jól csináltak. Egy fél hónap híja még van az évnek igaz de az már így is biztos, hogy csak átlagos évet zárnak.

[link]

2020. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
73%
Minden az egyéni felelőssége kéne alapuljon szerintem. Tehát AJÁNLOTT maszkviselés, AJÁNLOTT homeoffice, AJÁNLOTT maradjotthon. És persze nem kedveznék az oltottak ak hanem teljesen egyenlő, bánásmód lenne, nem pedig diszkrimináció.
2020. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
13%
29: Ez működne is, de a magyar ember nem ilyen.
2020. dec. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
22%
Akkor meg rövid időn belül megtanulná.oszt kész.
2020. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

29

Úgy bírom ezt a magyar emberes kifejezéseket, akik ezzel jönnek.

Az nem tudom fel tünt e hogy nem csak itt van vírus 🤭

2020. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!