Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne legjobban kezelni a jelenlegi vírushelyzetet? 20L

Figyelt kérdés

Oltás vagy nyájimmunitás? Szigorítás vagy enyhítés? Maszkviselés vagy maszkmentesség? Ezek közül Te mit tartasz hatásosnak?

Milyen döntések meghozatala lenne hasznos? Mit gondoltok?

az én gondolatom:

-a maszk alapvetően nem véd meg, tömegközlekedésen kívül sehová nem venném fel,max orvoshoz,ahol szintén egy térben vagyunk több ideig másokkal. Szerintem boltba felesleges,de ez csak az én véleményem. Ja meg a másik,hogy a bőröm is sz@rrá ment tőle:|

-az oltást biztos nem adatom be magamnak, nem vagyok biztos én abban,hogy annyira jó lesz, főleg hosszútávon. Van nekem immunrendszerem, az hadd dolgozzon, ha találkozik valamivel. Persze aki úgy érzi,szüksége van rá,nyugodtan kérje.

-a rendelkezésekről pedig az a véleményem, hogy semmi értelme,se az idősávnak nem volt,se a mostani kijárási tilalomnak.Annak sincs az ég világon semmi értelme,hogy bezárjon minden. Ha az volt a cél (gondolom) ,hogy kevesebb kontakt legyen, ez még nem fog annyira sokat változtatni a helyzeten...



2020. dec. 22. 18:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
22%
Az a véleményem, hogy ha 20/L-ek terjesztenék direkt módon a vírust, azt sokkal könnyebben elfogadnánk, mint ha ránktüsszent a covidos bajszos postás.
2020. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
45%

Egyéni kockázatvállalás alapján.

Ha neked 99,9% hogy semmi bajod nem lesz a vírustól, mert nem vagy se idős, sem krónikus beteg, akkor engedni kellene, hogy élj.


Ha idős/krónikus beteg vagy; akkor otthon kellene önmagad védelmében maradni a vakcináig.


Ehelyett megy mindenki, mint az idióta este 8-ig, mert az Orbán azt mondta, hogy 8-ig nem fertőz. 8 után pedig mindenki egységesen be van zárva megfosztva a sportolás lehetőségétől is.

2020. dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
12%

14:


És honnan tudod magadról, hogy nem vagy-e beteg? ;)

2020. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%
Mármint, hogy nem vagy-e krónikusan beteg.
2020. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
44%
Úgy hogy szépen elfelejtetnék az emberekkel azt a rohadt k betűs szót. A összes mocskos politikust, médiaorgánum fejét + who tagjait + a kapus bilit + mindenkit akik részt vettek ebben az átverésben (95%-uk) mindet lelőni mint a kutyát helyben.
2020. dec. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
24%
17: Vagy inkább téged elvinni covid osztályra védőfeleszerelés nélkül, pelenkázni, ágytálazni.
2020. dec. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
70%

18

Vagy inkább téged beoltani azzal a fossal amit az a bizonyos nővér is kapott a kamerák előtt.

2020. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
26%
Húha. Nem zavar, ha beoltanak. Jobban megbízom a 30-40 éve szakmában lévő tudósokban, mint a gyakorin benned. :D
2020. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg egy megbizhato olcso gyorsteszt tobbet erne. Teszem azt tudnal venni 30 db tesztet DM-be vagy barhol, es eleg lenne benyalazni, vagy rakopni.. igy gyorsan kiszurheto lenne a fertozo.

Ez a homerseklet meres kb semmire nem jo.

2020. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%

20

Abban bízol meg akiben akarsz. Csak azért elgondolkodtató hogy mennyire betegnek kell ahhoz lenni hogy jobban megbízz egy olyan vakcinában aminek még egyenlőre magasabb a mortalitási rátája mint ennek a "vírusnak".

2020. dec. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!