Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne legjobban kezelni a jelenlegi vírushelyzetet? 20L

Figyelt kérdés

Oltás vagy nyájimmunitás? Szigorítás vagy enyhítés? Maszkviselés vagy maszkmentesség? Ezek közül Te mit tartasz hatásosnak?

Milyen döntések meghozatala lenne hasznos? Mit gondoltok?

az én gondolatom:

-a maszk alapvetően nem véd meg, tömegközlekedésen kívül sehová nem venném fel,max orvoshoz,ahol szintén egy térben vagyunk több ideig másokkal. Szerintem boltba felesleges,de ez csak az én véleményem. Ja meg a másik,hogy a bőröm is sz@rrá ment tőle:|

-az oltást biztos nem adatom be magamnak, nem vagyok biztos én abban,hogy annyira jó lesz, főleg hosszútávon. Van nekem immunrendszerem, az hadd dolgozzon, ha találkozik valamivel. Persze aki úgy érzi,szüksége van rá,nyugodtan kérje.

-a rendelkezésekről pedig az a véleményem, hogy semmi értelme,se az idősávnak nem volt,se a mostani kijárási tilalomnak.Annak sincs az ég világon semmi értelme,hogy bezárjon minden. Ha az volt a cél (gondolom) ,hogy kevesebb kontakt legyen, ez még nem fog annyira sokat változtatni a helyzeten...



2020. dec. 22. 18:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
41%

Úgy lehetne a legjobban kezelni a jelenlegi „vírushelyzetet”, hogy deportálni kellene a galaxisból az aljadék pikkelyesbőrűeket, akik az egész mögött állnak. Simán megölni őket nem lenne elég, mert ismerik az irányított reinkarnációt, és visszajönnének, hogy tovább sanyargassák az emberiséget. Kínai mintára tervezik a globális világdiktatúra bevezetését:

[link]

Az emberek többségével simán elhitetik a kamuvírus-kamujárvány-kamuteszt hármas segítségével, hogy szigorú korlátozásokra van szükség a „járvány” megfékezésére, és ezt sokan be is veszik (ahogy az néhány válaszból látható). Amíg nem ébred rá az emberek többsége, hogy milyen globális átverésről van szó, addig nem sok reményem van a bolygó és az emberiség jövőjével kapcsolatban...

Sajnos nagyon sok embert elbutított már a média, nem tudnak józanul gondolkodni, mert nap mint nap ömlik rájuk a hazugság, és aki rettegésben él, az nem tud higgadtan dönteni még a saját sorsáról sem, nemhogy másokéról.

2020. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
60%
Az biztos h nem így.
2020. dec. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
58%

Úgy mint Thaiföld, meg más ázsiai országok. Egyszer szigorúan lezárni, majd ha a belföldi terjedés megszűnt, onnantól szigorú határellenőrzéssel meg kell akadályozni, hogy a vírust újra behurcolja valaki. És akkor simán újra lehet indítani az életet is belföldön.


Az "érveiddel" kapcsolatos hozzáfűznivalóim:


"a maszk alapvetően nem véd meg"


Ezt tudományos adatok igazolják, hogy nem igaz. [link]


"az oltást biztos nem adatom be magamnak, nem vagyok biztos én abban,hogy annyira jó lesz"


Biztos lehetsz, 95%-os hatékonyságú Pfizer vakcinája, szigorú tesztelési folyamaton esett át. Nem kell aggódni.


"Van nekem immunrendszerem, az hadd dolgozzon, ha találkozik valamivel"


Ellentmondasz magadnak. A vakcinával pont hogy az immunrendszeredet erősíted, azt készíted fel a vírussal való találkozásra. Esetleg nem tudod, hogy hogyan működik egy védőoltás?


"Ha az volt a cél (gondolom) ,hogy kevesebb kontakt legyen, ez még nem fog annyira sokat változtatni a helyzeten..."


Pedig de, minden statisztika, adat és tudományos kutatás ezt mutatja. Meg a józan ész is. Kevesebb kontakt = a vírus kevésbé tud terjedni. Ezt 20 évesen azért fel kellene fognod, ha nem vagy értelmi fogyatékos, már bocsánat.

2020. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
40%
33-as ott a pont!:):):)
2020. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
42%
Abszolút igazad van kérdező, de minek írtad a kérdés végére azt, h 20 éves lány vagy? :D
2020. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
17%
35: Hogy mindenki lássa, hogy csak egy hisztis hülye p*csa.
2020. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
"Najó, inkább kiírom, h már 20 éves vagyok, nehogy azt higgyék, h 18 "vok""
2020. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!