Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnátok az LSD-t és a...

Legalizálnátok az LSD-t és a Pszilocibin tartalmú gombákat? Milyen érveitek valamint ellenérveitek vannak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
10%

"Jogom van ahhoz, hogy bármit bevigyek a szervezetembe, az elmémmel ÉN rendelkezem"


Csákányt javaslok, közvetlen fejbe.

2021. jan. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim válasza:
90%

70.

Mint mondtam, nem vagyok legalizációpárti. Az ellenzők és a támogatók között is azok vannak nagyobb arányban, akik nem értenek a témához. Tudom azt, hogy a legtöbb ember nem képes épkézláb, felelősségteljes döntéseket hozni. Nem vitatom, hogy az államnak joga van ahhoz, hogy azokat a szereket, amiket károsnak vagy veszélyesnek ítél meg, korlátozza és a velük való kereskedelmet büntesse, oké. Amit én mondok, az az, hogy kizárólag azért, mert valaki él ezekkel a szerekkel, szerintem elfogadhatatlan, hogy elítélendő legyen azért, mert valamit megtehet (pedig pl. agressziót elhanyagolható mennyiségben, vagy nem eredményez), a jelenlegi szabályozások viszont nagyrészt ez alapján vannak érvényben.

Nézzük meg, milyen hatással van az ilyesféle korlátozások a drogpiacra, társadalomra. Erre Kolos Marcell Soma szakdolgozatát javaslom a témában. file:///C:/Users/erik/Desktop/K%C3%B6z%C3%B6ns%C3%A9ges%20dolgok/Drogok/Kolos%20Marcell%20Soma%20szakdolgozat-%20Enteog%C3%A9n%20gy%C3%B3gy%C3%A1szat.pdf


A kérdésben az LSD és a pszilocibin tartalmú gombák szerepelnek. Amennyiben nem menne, ismertetném: Mindkét anyag toxicitása extrém alacsony, közvetlen halál egyik használatából sem származik. A fogyasztása ált. nem eredményez drogabúzust. Használatuk után a szervezet toleranciát alakít ki, így hát, hatása az elkövetkezendő 0.5-1 hónapban ugyanolyan szinten csak magas dózissal érhető el, valamint az ember elkezd tőle undordni- addikciós potenciálja köze van a 0-hoz. Ezek tudományos adatok, tehát nehezen hanyagolhatók el.


71.

Eredményesebb volna kifejteni.


ui. az előző kommentemet a hirtelen indulatok ihlették, sajnos nekem sem megy mindig a csigavér tartása. Bocsánat.

2021. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim válasza:
100%

Bocsesz, hülye vagyok a linkekkel


[link]

2021. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
82%
Legalizálnám, de csak terápiás vagy tudatosságot fejlesztő célzattal és mentálhigiénés szakember felügyelete mellett. Egészséges felnőtt emberekre valószínűleg nem lenne veszélyes, de a felelőtlen kamaszokra és súlyos lelki problémákkal küzdőkre viszont igen.
2021. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
21%
Aki komolyan legalizálná a gombát és az LSD-t, annak kívánom, hogy éljen át 3-4 óra kőkemény bad tripet..
2021. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
51%

#74

"Legalizálnám, de csak terápiás vagy tudatosságot fejlesztő célzattal és mentálhigiénés szakember felügyelete mellett. "

vagyis NEM legalizálnád, mert az, hogy csakis egyes embereknek lehetséges a használata és az is csak felügyelet mellett az nem legalizálást jelent hanem orvosi ellenőrzés melletti felhasználást. Éppen így van "legalizálva" a legtöbb nyugtató, a morfin és a többi is.

"Egészséges felnőtt emberekre valószínűleg nem lenne veszélyes, de a felelőtlen kamaszokra és súlyos lelki problémákkal küzdőkre viszont igen."

EGÉSZSÉGES emberek nem is akarnak drogokat használni, nincsen rá szükségük. Aki drogot használ az ha testileg egészséges is, mentálisan bizonyosan nem az.

2021. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
48%

#72 17:07


Én ugyanezt írtam a korábbi válasznál, hogy nem lehet rászokni. Mert a gomba és az LSD toleranciát alakít ki, tehát nem lesz hatása ha valaki túl gyakran akarja használni őket. És el is megy a kedve az embernek egy időre tőlük. De mégsem hittek nekem, mert tudatlanok és nem olvastak eleget ezekről.

2021. jan. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
27%
Dógozzá bammeg, mert ez itt monkaalapú orbáni társadalom!
2021. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim válasza:
73%

Legalizálnám,

bizonyos feltételek mellett.



Én már használtam gombát is, lsd-t is, ezekről a tapasztalatokról fogok most írni röviden. Avagy miért legalizáljuk, érv mellett szólok.



Mindig is niyott gondolkodásúnak tartottam magam,de az a gomba és lsd után csak fokozódott. Valamiképp elkezdtem felfedezni az isteni valómat, a tudati szintemet az egekbe emelte, pedig nem vettem be sokat.



Na fontos leszögezni, hogy az lsd-vél vigyázni kell!!

Daidalos-Ikarus története megvan? Ez a magasság veszélyt is rejt magában, én pl azt hittem a tripp alatt az ikertesómra(akiért az életemet is adnám) hogy a világban élő gonosz, ő maga. Nagyon féltem, még jó hogy utána olvastam előtte, és észnél voltam, de nagyon erős lelki trauma volt.



Másodszor használva nagyon begyorsult az agyam, (ez reggel volt, míg máskor este a tűz körül próbáltuk). A napszal hozzá tesz!



Davincis gondolataim támadtak, utazásról, hogyan lehetne egyszerűbbé és gyorsabbá tenni a közlekedést.



Röviden, miért legalizálnám?

Mert gondolatokat eredményez,rengeteg magasröptű gondolatot, a gomba ezzel szemben sokkal lightosabb. Azért nincs legalizálva még, mert még mindig a rejtett kommunizmusban élünk sajnos, ahol a pénz, fontosabb mint az ember élet, vagy maga a társadalom.

Amíg ez a rendszer fenn áll, az emberek mindig csak kiszolgálói lehetnek, csak ennyit érnek, ehez hozhat változás sok tudat módosító növény, pl a gomba, lsd, mert ezek egy nyitott gondolkodású nyugodt társadalmat hozna létre.

Meg is fog valósulni,hamarosan.

2021. máj. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
48%

#79 Csak tudod a normál embernek vannak tudatmódosítók nélkül is értelmes gondolatai. A drogos meg attól még drogos marad, hogy próbálja megmagyarázni miért is kell neki az a drog.

Tudod te hány alkoholista tudja megideologizálni miért van neki szüksége arra, hogy reggel felkelés után előbb igyon valami piát, mint hogy elmenne a vécére? Az összes. És hidd el, mert ilyenek mellett nőttem fel, az ő tudatukat is azonnal módosította a szer és tudtak ők mindenfélét kitalálni arról hogyan lehetne gyorsítani a közlekedést. de ez nem változtatott azon, hogy alkoholtól bűzösen, tántorogva próbálják meg minimális sebességgel legalább fenntartani annak látszatát, hogy érzékelik a valóságot maguk körül.

Bármennyire is próbálod ezt a mesédet szövögetni, ez nem "nyitott gondolkodású nyugodt társadalmat hozna létre", hanem egy rakás leépült drogost a sok-sok alkoholista mellé.

2021. máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!