Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnátok az LSD-t és a...

Legalizálnátok az LSD-t és a Pszilocibin tartalmú gombákat? Milyen érveitek valamint ellenérveitek vannak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
79%

50,

Neem.

Az LSD az hallucinációnak tekinthető.

De akkor a szerotonin (ami a alapból az agyunkban van) szintén.

Csak ezt az alap hallucinációt már annyira megszoktuk - hogy ezt hívjuk valóságnak.

Végeredményben mindegyik hallucináció 😃

2020. dec. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
80%
A varázsgomba hatóanyaga hatásos a depresszió kezelésében. Ezután fognak piacra dobni olyan gyógyszert, amiben pszilocibin van. Ezt depresszió ellen, PTSD-re írják majd fel.
2021. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
55%
Az LSD-re és gombára nem lehet rászokni. Mert tolerancia alakúl ki, tehát nincs hatása ha túl gyakran akarja valaki használni. És nem is kívánja az ember. Mert egy erős LSD trip után inkább elmegy a kedve az embernek.
2021. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
68%
És az Ayahuasca sámán főzet pedig lélek gyógyító hatású. Nem véletlen, hogy Peruba utaznak sokan ilyen szertartásra, hogy fogyasszanak belőle.
2021. jan. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
53%

a gombát igen.

mivel rosszul vagyok a tiltások és korlátozások legtöbbjétől.

és ahogy a hollandoknál,otthon vagy a kijelölt bárokban betéphetsz ha akarsz,de ha az utcán mászkálsz szétcsapva,akkor bevisznek,anyagilag megba sznak,meghurcolnak és fizethetsz.


Annyi,hogy az lsd...nah az azért nem pite.

szerintem az kemény drognak tekinthető,akkor is ha nem igazán lehet rászokni.

ahhoz nagyon erős,edzett lélek kell,hogy uralni tudd a trippet.

mert ha vki gyenge lelkű és úgy szaggat lsd t...az akár fizikai kárt is tehet önmagában,vagy másban,meglehetősen könnyedén.

hiába csak 1x próbálja.

így a kemény drogok,mint a heroin,lsd,kokain egészen más dolgok.

ezek nem legalizálhatóak,mert veszélyesek a társadalomra és a benne élőkre.

2021. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
62%

Négy millió dohányos, egy millió alkesz és 3 millió túlsúlyos közé ne kéne még több önsosrrontó cuccot beengedni.

A másik számokkal még panaszkodunk, hogy szar az eü.


Persze, szívjon mindenki, amit akar, de akkor ne lélekben vonuljon ki a társadalomból, hanem konkrétan.

2021. jan. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
45%
Így is elég elmebeteg van a világon. Legális gomba, LSD? Tiszta Zombieland lenne!
2021. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
50%

Legalizálnám -e?


Nem, soha. 10 évvel ezelőtt fogyasztottam utoljára kb varázsgombát

El kezdtem nem létező hangokat hallani... Bekerültem zárt osztályra is... Utána rehab... Valószínűleg életem végéig gyógyszereket kell majd szednem... Nem érte meg! Nagyon nem!

2021. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
27%

58. Vagyok tudnék mesélni ám... Az alkohol sem jobb semmiel sem.

Az emberek nehezen tudnak mértéket tartani sajnos

2021. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
22%
Akkor a liberális boldogok lennének. Ők fogyasztanák a füvüket, míg a konzervatívok a piájukat.
2021. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!