Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnátok az LSD-t és a...

Legalizálnátok az LSD-t és a Pszilocibin tartalmú gombákat? Milyen érveitek valamint ellenérveitek vannak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
17%
Ha kifizeted a számlákat és hóvégén tudsz venni 1kg gagyi parizert, annak elfogyasztása is okoz akkora trippet, és boldogsághormon elszabadulást, mint bármiféle gomba, viszont erre is rá lehet szokni piszkosul....
2021. jan. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
23%

"Idővel lenne kultúrája, és megtanulnák megfelelően használni. Akkor pedig jóval több haszna volna - mint hátránya."



Elképesztő gondolatmenet, az átmeneti időben kisiklott fiatalokért, függőségtő tönkrement életekért meg nem kár. Ez egy szükséges áldozat, ahhoz hogy egyesek kényelemben gombázhassanak.


OMG!

Teljesen kész vagyok ilyen emberektől.

2021. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
31%

#62 Az ilyenek úgy csinálnak mintha a világ nem arról szólna hogyan is kell helyrehozni azon milliók életét akik rászoktak a drogokra. Hogy mennyi rehabilitációs intézmény működik csak ezen célból, mennyi függő van már a világban akik bizonyítják, hogy nem lehet kordában tartani és "megfelelően használni" a drogokat. Mert ha van pénze rá az illetőnek akkor állandóan drogozik belőle, ha meg nincs rá pénze akkor mindent erre költ akár elveszi a családjától, idegenektől is.

Az amerikaiak még a legálisan megvásárolható gyógyszereiket sem tudják "megfelelően használni", a fájdalomcsillapítóktól is hatalmas tömegek lettek függők, pedig többségük nem is akart drogokat használni.

[link]

2021. jan. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
65%
így is elég marha vagy, hát még ha össze vissza szívnál zabálnál mindenféle szart. Dógozzá, az leköti a szabad energiáidat!
2021. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
60%

Függők mindig is lesznek, de nem mindegy, hogy mennyi!



Minek kapálni a kertet, ha úgyis benövi a gaz, nem igaz?


Hát ja, csak éppen nem mindegy hogy itt-ott nő egy kis tarack vagy ember magasságú a dzsungel.


Pont ezért tiltják a drogok döntő többségét is, az emberi társadalom működésképtelenné válna a mindenhol hozzáférhető drogoktól.


Sajnos láttam elég leépülő alkoholistát a rokonaim között.


Alkohol, fájdalomcsillapító, LSD, fű, teljesen egy kutya.

2021. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
81%
Épp elég hülye van itt a világon drogok nélkül is.....
2021. jan. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
78%
Én is ismerek marihuánát szívó egyént. Röhög mindenen mint egy fasz és az anyja tartja el a nyugdíjából, mert képtelen munkát végezni, attól, hogy nem lehet "rászokni" ennek egész jól sikerült.
2021. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
100%

"Én is ismerek marihuánát szívó egyént. Röhög mindenen mint egy fasz és az anyja tartja el a nyugdíjából, mert képtelen munkát végezni"


Én is ismerek ilyen srácot. 20 éves kora óta füvezik, most 34 éves, nem dolgozott soha sehol, az anyja tartja el. A fűre + LSD-re a nagymamájától kapja a pénzt. Unalmában drogozik.

2021. jan. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim válasza:
73%

Undorító ez a kommentszekció, teljes ignorancia, berögzöttség az ellenérv-féltől. Hihetetlen, mennyire leesett a 'vita' (mint értekezés) szintje az utóbbi évtizedekben. Nevetve, de mélyen sírva, ordítva olvasom a válaszokat, és lenyűgöz, hogy annyira nem méltattok egy ilyen kaliberű témát, hogy edukált válaszokat legyetek képesek alkotni.

Volna mit hozzáfűznöm, de tapasztalat, hogy az effélékkel nem lehet megegyezni, aki képes volna rá, az előtt térdre dőlök.

Épp az ilyen tapasztalható ignorancia miatt nem vagyok legalizációpárti, mivel sajnos ez mindkét félnél tapasztalható, de a dekriminalizáció egy alapvető emberi jogot segítene érvényesülni.

Jogom van ahhoz, hogy bármit bevigyek a szervezetembe, az elmémmel ÉN rendelkezem és én befolyásolhatom. Az meg, hogy az alapján vetjük ezt el, hogy mit TEHETEK a befolyásoltság alatt, nevetséges. Józan állapotban is bármikor dönthetek úgy, hogy lelövök három embert, akkor vigyetek be, mert esélyt láttok rá.


Tanuljatok a pszichoaktív szerekről, (és ne használjuk a drog kifejezést, mert már torz jelentése van) érdekes téma és sok mindenre kivetül a társadalomban. Meg hát, attól vagyunk emberek, hogy tanulunk.

2021. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
51%

"Jogom van ahhoz, hogy bármit bevigyek a szervezetembe, az elmémmel ÉN rendelkezem "


Ez teljesen igaz, ha a semmi közepén élsz, tök egyedül, de amíg élvezed, sőt mi több elvárod a részesülést társadalom nyújtotta előnyökből, addig igenis vannak kötelességeid a közösség felé. Például megtagadod ezeket a sz_rokat, MERT LEROMBOLJA A KÖZÖSSÉGET A DROG.

Azt a közeget, amiben ilyen liberálisan, békében, biztonságban éldegélsz, nem egy farkastörvény uralta vadnyugaton.

2021. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!