Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Legalizálnátok az LSD-t és a...

Legalizálnátok az LSD-t és a Pszilocibin tartalmú gombákat? Milyen érveitek valamint ellenérveitek vannak?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 11:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
69%

"Az alkohol MÁR legális és nem lehet tiltani."


Jónéhány legális dolgot betiltottak már, jónéhány illegális dolgot meg engedélyeztek már.

2020. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
10%

#30 EZ A RENDSZER MŰKÖDIK MOST IS.

A BETEG elmegy az orvosához - van amikor az egy pszichiáter - aki a BETEGSÉGÉRE felírja neki a szükséges drogot, azt kiváltja a patikában és használja.

Ehhez nem kell semmit legalizálni.

2020. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom ha szabadon hozzá lehetne jutni jobb lenne e,az biztos hogy most sok család életét keseríti meg , mivel az illetőnek pénz kellene rá viszont dolgozni nem akar vagy nem tud.
2020. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 32. Én most súlyos drogfüggő vagyok. Intravénás drogfüggő. Fénykoromban kokainnal, és heroinnal lőttem magam. De ha nem hiszed épp most írtam róla egy hosszabb választ.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Már sok-sok éve írogatok amúgy itt, és biztosan sokan alá tudják támasztani hogy én igen komoly függő vagyok. Szinte minden létező drogot ismerek, és használtam - többek között LSD-t.

Azonban ha akkor nem LSD-zek akkor már lehet hogy rég halott lennék, mert nem kezdtem volna el miatta a meditációt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-kar..


Na most a lényeg.

Nekem még így is (annyi szert kipróbálva) az LSD bélyeg kb az egyik legmeghatározóbb élmény volt az életemben. És ez nem okozott függőséget. Csak azt tapasztaltam meg hogy nem a test/elme azonossága vagyok. Hogy emberként többek vagyunk mint amit gondolunk magunkról.

Ezt másképp nem lehet leírni mint hogy átéltem egy megvilágosodásszerű élményt. És ez volt az egyik legjobb, legébresztőbb dolog az életemben.


Szóval egy ilyen szer nincs még 1 ezen a bolygón. Ezt én mondom az öreg motoros. Semmi más nem tud ilyet, csak a hallucinogének. És ezek nem kábítószerek. Legalábbis nem olyan mint amilyennek sokan gondolják.


Továbbra is ajánlom megtekintésre a 2. hozzászólásomban linkelt videót.


Ehhez igenis legalizálni kell. Mert ezt az adott tapasztalást csakis ezekkel a hallucinogén szerekkel lehet megtapasztalni.

2020. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
8%
Ha valamit csak egy adott szerrel lehet csak megtapasztalni már régen rossz.
2020. dec. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
13%

#34 "Ehhez igenis legalizálni kell. Mert ezt az adott tapasztalást csakis ezekkel a hallucinogén szerekkel lehet megtapasztalni."

Na és mi a fenének kellene megtapasztalni ezt az embereknek????

2020. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
68%

"Na és mi a fenének kellene megtapasztalni ezt az embereknek????"


Azért, hogy végre ne ilyen elcseszett társadalomban éljünk.


Neked nincs eleged belőle, hogy reggel fel kell kelni a hidegben és menni kell iskolába/munkába, mert csak így lehet megélni?


Hogy mindent a pénz irányít?


Hogy mindenhol a hidegséget, közönbösséget tapasztalod?


Hogy sehol sem érzel igazi szeretetet, összetartást, csak érdekeket, intrikákat, szokásokat?


Hogy alig emlékszel rá milyen volt gyereknek, babának lenni?


Nem akarnál máshogy élni? Összetartásban, melegségben, szeretetben?

2020. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
70%
A sok tudatlan ellenne van, csak azért mert "drog" Pedig az alkohol veszélyesebb!
2020. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
10%

#37 Mi a fene változna meg attól, hogy van lehetőséged betépve hallucinálni az lsd-től?

Akkor majd nem kell reggel felkelned és dolgozni menned? Akkor majd nem lesz szükséged pénzre?

"Nem akarnál máshogy élni? Összetartásban, melegségben, szeretetben?"

Köszi, de én drogok nélkül tudok összetartásban, szeretetben, a családommal, gyerekeimmel élni. A drogok ezt elvennék tőlem. Minden nap érzem a valódi szeretetet, amikor megölel valamelyik gyerekem, még akkor is ha átjön anyósom vagy apósom, mert képzeld, ők is csodálatos emberek.

TE kell hogy olyan életet hozz létre a VALÓSÁGBAN amiben van szeretet, melegség, összetartozás. Attól hogy egy drogtól hallucinálsz, még nem lesz benne részed. Még annyira sem, mintha felvennél egy VR szemüveget és valamelyik játék virtuális valóságában csinálnál magadnak családot, mert azt legalább tényleg te hoznád létre és nem csak hallucináció lenne.

2020. dec. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
31%
#39 Én egy olyan jövőbeli társadalomról beszéltem, ahol mindenki gombázna.
2020. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!