Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért heppje minden kormánynak...

Miért heppje minden kormánynak felesleges autópályákat építenie? A hasznos autópályákból is lehetne lopni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok vidékellenes, de szerintem ha az ország negyede Budapest környékén él, akkor teljesen jogosan igénylik, hogy arányaiban több autópálya legyen ott. Az is logikus lenne, hogy olyan autópályákat építsenek, amik kihasználtak lennének. A mostanában épült autópályák szinte semelyike se teljesíti ezt, ellenben egy M0 nyugat maximálisan teljesítené.

Habár alagutaknis kellenének, mégse több az egész 30 km- nél. Ha erre nincs pénz, akkor hogy van pénz a 200 km-es üres M6-ra?


2020. dec. 29. 21:10
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

"Ami neked felesleges, az eddig egymástól elszigetelt, vagy jelentős kerülők által elérhető települések ezreit köti össze."


Most úgy teszel, mintha a komplett vidéki útépítést szeretném betiltani. Egyedül a rendkívül kihasználatlan autópályákról beszélek. Ezek semmilyen új összeköttetést nem biztosítanak, hiszen autópálya általában meglévő főút mellé épül. Pont az M0 féle elkerülők a kivételek, amik tényleg korábban nem létező összeköttetést biztosítana.


Szerintem ez a Budapestellenes hozzáállás szimpla tudatlanságból adódik. A budapestieknek a legtöbb idő munkába járni, majdnem kétszerese, mint a megyeszékhelyen élőknek. Ezzel szemben azt próbáljátok hűdenagy előnynek beállítani, hogy évente egyszer gyorsan el tudnak menni a Balatonra.

2020. dec. 30. 19:56
 22/58 anonim ***** válasza:
88%
#20, inkább magyarázd el, mert ez nagyon gyenge kihátrálás😂
2020. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 mindentudó99 ***** válasza:
91%
Az ország háromnegyede viszont nem Budapesten él. Nem akarunk oda autópáját. Az M8 mâr vagy tìz éve nincs befejezve pedig nem ártana.
2020. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:
Az egészségügynek sincs semmi köze az adófizetéshez? Ott is területalapon menjen, és az 500 négyzetkilométeres Bp. 12-ed annyi kórhazat kapjon, mint a 6000 négyzetkilométeres HB megye?
2020. dec. 30. 20:25
 25/58 anonim ***** válasza:
#24 válaszolj,ne kérdezgess!
2020. dec. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:
Az a köze az adófizetésnek az útépítéshez, hogy adófizetői pénzből zajlik az útépítés. Gondoltad volna?
2020. dec. 30. 20:42
 27/58 anonim ***** válasza:
41%

#21 "Egyedül a rendkívül kihasználatlan autópályákról beszélek. "

Mutasd már meg nekem légyszíves azokat a rendkívül kihasználatlan autópályákat! Olyan kíváncsi vagyok hol találtál ilyeneket ebben az országban.

2020. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 A kérdező kommentje:
Ott linkeltem egy videót, kár hogy el se olvasod a kommenteimet, roppant sok értelme van így beszélgetni.
2020. dec. 30. 22:40
 29/58 anonim ***** válasza:

#28 A #21-ben írtál a rendkívül kihasználatlan autópályákról, ott nincsen link.

Nincs olyan sok autópálya bben az országban, így ha vannak ilyen rendkívül kihasználatlanok, akkor 2 másodpercedbe telne leírni melyik az.

No, várom, kíváncsian.

2020. dec. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy, hogy melyik hozzászólásban linkeltem a videót, te most beismerted, hogy anélkül minősítettél, hogy el se olvastad a hozzászólásaimat.


Itt a videó:

[link]


Említettem a dunaújvárosi hidat is, ahol szintén nem a híd meglétét kritizáltam, hanem annak felesleges szélességét.

2020. dec. 31. 00:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!