Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért heppje minden kormánynak...

Miért heppje minden kormánynak felesleges autópályákat építenie? A hasznos autópályákból is lehetne lopni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok vidékellenes, de szerintem ha az ország negyede Budapest környékén él, akkor teljesen jogosan igénylik, hogy arányaiban több autópálya legyen ott. Az is logikus lenne, hogy olyan autópályákat építsenek, amik kihasználtak lennének. A mostanában épült autópályák szinte semelyike se teljesíti ezt, ellenben egy M0 nyugat maximálisan teljesítené.

Habár alagutaknis kellenének, mégse több az egész 30 km- nél. Ha erre nincs pénz, akkor hogy van pénz a 200 km-es üres M6-ra?


2020. dec. 29. 21:10
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

Ja, még ezt is le kell írnom, ha el se olvastad a hozzászólást:

Nem a körforgalmat vagy a felüljárót kell nézni, hanem az autópályát.

2020. dec. 31. 00:05
 32/58 A kérdező kommentje:

Sejtem a reakciódat:

Valójában nagyon is használt az autópálya, csak kiragadtak 10 percet.

2020. dec. 31. 00:07
 33/58 anonim ***** válasza:
63%

"

#26, te se nagyon olvasod a hsz-eket.

Az adófizetéshez nem kötődik olyan jog, hogy megszabd, mire költhetik.


Életed végéig nem fogsz 10 méter autópályányi adót fizetni.


20 éve járok Dunaújvárosban dolgozni, BP-ről, nő az a forgalom, de a régi 6-os már akkor se bírta. Még az a rengeteg halál, ott is a 4-esen is az 51-,éden, sőt még a 3-on is.


A dunaújvárosi híd most kihasználatlan. De ha meglesz a Bp-t kerülő Komarom-Kecskemét autópálya, még szűk is lesz.

2020. dec. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
65%

#30 Nem videót kértem tőled hanem egyszerű választ a te saját állításod bizonyítására. Van az országban 8 autópálya összesen. Azt állítottad hogy vannak rendkívül kihasználatlan autópályák. Megkérdeztem melyek azok.

Ehhez nem kell link vagy videó, válaszold meg a kérdést! Melyek a rendkívül kihasználatlan autópályák?

teljesen lényegtelen hogy előtte hány szöveget írtál be. Abban ott tettél egy állítást amire feltettem egy egyszerű kérdést. Mivel eddig is csak hantáztál, nyilván erre sem fogsz választ adni, nyilván mert csak hanta volt az egész.

2020. dec. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Istenem, ekkora barmot. Az országban kb. 15 autópálya van, és további kb. 10 autóút.
2020. dec. 31. 09:09
 36/58 A kérdező kommentje:

"Az adófizetéshez nem kötődik olyan jog, hogy megszabd, mire költhetik."


Nem is jogról beszéltem, hanem észszerűségről. A tatai szálloda felépítése is törvényes, mégsincs normális ember, aki támogatja (#34-es nem számít normális embernek, úgyhogy ha ő támogatja, attól még igazam lesz).

2020. dec. 31. 09:16
 37/58 A kérdező kommentje:

"A dunaújvárosi híd most kihasználatlan. De ha meglesz a Bp-t kerülő Komarom-Kecskemét autópálya, még szűk is lesz."

Akkor elég lett volna a fél útpályának a megépítése, ahogy több helyen történt. Az M0 dél például már a kezdetektől fogva kihasznált volt, közel 30 évig mégis csak a fél útpálya létezett.

2020. dec. 31. 09:23
 38/58 anonim ***** válasza:
Úristen, ennyi vidéki suttyót. Lassan csak Győr-Moson-Sopron megyében több autópálya lesz, mint Pest megyében, de igen ... állandóan csak Budapestre épül autópálya.
2021. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Négyzetméterre már több is van, emiatt vajon miért nem nyavalyognak?
2021. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Szerencsétlenek azt gondolták, majd igazuk lesz, ha négyzetméterre mérik az autópályákat, nem pedig lakosságszámra, ahogy egy normális ember tenné. Még így se jött össze.
2021. jan. 9. 18:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!