Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért heppje minden kormánynak...

Miért heppje minden kormánynak felesleges autópályákat építenie? A hasznos autópályákból is lehetne lopni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok vidékellenes, de szerintem ha az ország negyede Budapest környékén él, akkor teljesen jogosan igénylik, hogy arányaiban több autópálya legyen ott. Az is logikus lenne, hogy olyan autópályákat építsenek, amik kihasználtak lennének. A mostanában épült autópályák szinte semelyike se teljesíti ezt, ellenben egy M0 nyugat maximálisan teljesítené.

Habár alagutaknis kellenének, mégse több az egész 30 km- nél. Ha erre nincs pénz, akkor hogy van pénz a 200 km-es üres M6-ra?


2020. dec. 29. 21:10
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:

#50 Nem fogok rákattintani a videóra. Nem arra vagyok kíváncsi hogy ÉN milyen következtetésre jutok egy videó alapján. Azt kérdeztem meg hogy TE miről beszéltél abban a kommentedben amiben NEM volt semmiféle videó csak leírtál egy állítást amit semmivel nem támasztottál alá.

em kell tovább folytatni már régen teljesen egyértelmű hogy te is csak hazudtál reggel délben meg este és ezt próbálod meg azóta is kenegetni. Ha nem kamu lett volna már régen leírtad volna mely autópályák SZERINTED a rendkívül kihasználatlanok. Nem más szerint, nem egy videó szerint és nem szerintem, hanem TE MIRŐL BESZÉLTÉL.

Semmiről.

2021. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:
Szóval nem tudod megmagyarázni, hogy miért kéne ehhez gondolatolvasási képesség. Sejtettem, hogy a saját véleményed mellett se vagy hajlandó kiállni.
2021. jan. 10. 14:40
 53/58 anonim ***** válasza:

#52 Most már szórakoztat a hülyeséged. NEKEM nem volt semmiféle állításom. Én KÉRDEZTEM? hogy TE miről beszéltél.

Azóta sem válaszoltál, most sem tetted meg. Mert nem tudsz rá válaszolni, nem volt semmi, csak hazudtál.

2021. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Igen, bizonyára képtelen vagyok leírni ide, hogy M4.
2021. jan. 10. 16:03
 55/58 A kérdező kommentje:
Ja, hogy mégis képes voltam leírni, a francba.
2021. jan. 10. 16:04
 56/58 anonim ***** válasza:

Végre.

És ezért kellett 5-ször kérnem, hogy ezt a két karaktert leírd.

Akkor most annyit kérdezek hol a többi? Mert a "rendkívül kihasználatlan autópályák" az bizony nem 1 autópályát jelent, hanem legalább kettőt.

Amúgy az M4 hol rendkívül kihasználatlan?

2021. jan. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Ahol nincs közlekedés, ott nincs semmi. A Bihari térség, Dél-Baranya a példa, de Szabolcs is azóta világvége, mióta a Trianoni döntéssel levágták a körvasútról.

30 éve 4,5 óra volt az út Mátészalkára, jó autóval, hajnali indulással, tavaly még 2,5.

Egyetlen török, vagy orosz kamionstop se érdekel Budapest, csak muszáj bejönnie az M0-ig.

Ézért az mindíg túlterhelt 2*3 sávosan is.

Ezért épp ideje az átlósan vezető utak építésének

2021. jan. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 A kérdező kommentje:
Egyik tervezett út se lenne alternatívája az M0-nak. Ha alaposan megnézed az M8 nyomvonalát, hosszabb úton kéne a kamionosoknak menniük, mintha az M0-t használnák. Az M9-ről nem is beszélve.
2021. jan. 11. 08:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!