Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért heppje minden kormánynak...

Miért heppje minden kormánynak felesleges autópályákat építenie? A hasznos autópályákból is lehetne lopni.

Figyelt kérdés

Nem vagyok vidékellenes, de szerintem ha az ország negyede Budapest környékén él, akkor teljesen jogosan igénylik, hogy arányaiban több autópálya legyen ott. Az is logikus lenne, hogy olyan autópályákat építsenek, amik kihasználtak lennének. A mostanában épült autópályák szinte semelyike se teljesíti ezt, ellenben egy M0 nyugat maximálisan teljesítené.

Habár alagutaknis kellenének, mégse több az egész 30 km- nél. Ha erre nincs pénz, akkor hogy van pénz a 200 km-es üres M6-ra?


2020. dec. 29. 21:10
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
#40 Még mindig nem válaszoltár arra a rendkívül egyszerű kérdésre, hogy hol vannak a "rendkívül kihasználatlan autópályák".
2021. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
Nézd, semmi kedvem olyannak válaszolgatni, aki nem képes egy videóra rákattintani, aminek már a címéből is kiderül, hol van az autópálya.
2021. jan. 9. 20:52
 43/58 anonim ***** válasza:
#42 Nincsen sok autópályán. csak a nagy M betű után le kell írnod a számát. tedd meg hogy lássam nem kamuztál!
2021. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:

#43

Nem szoktam beleszólni mások vitájába, de élvezed, hogy eljátszhatod az értelmi fogyatékost?

2021. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
#44 Rám gondolsz? Miért én lennék az értelmi fogyatékos, mikor a kérdező nem képes egy egyszerű kérdésre megadni a választ? Nem mást kérdeztem, mint amit ő maga állított még az elején. Szerinted azzal van baj aki megkérdezte, hogy Ő mire gondolt és nem vele, aki már negyedszerre válaszol valami teljesen mást ahelyett hogy szimplán megmondaná, hogy melyik autópályákról beszélt?
2021. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Szerintem a te agyaddal van a baj. Miért van, hogy én veled ellentétben pontosan tudom, hogy a kérdező az M4-es autópályára gondol? Nem látok más választ, mint hogy értelmi fogyatékos vagy, hiszen egy óvodás is már rég rájött volna a válaszra.
2021. jan. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

#46 Honnan tudod hogy tényleg arra gondol? Ha meg igen, akkor mitől olyan nehéz neki leírni, hogy M4-es - hiszen te is le tudtad írni.

Szerintem te vagy a fogyatékos ha ilyen dologba is belekötsz. Miért hiszed magad gondolatolvasónak?

Ráadásul többesszámban beszélt, tehát nem lehet egyedül az M4, ami ráadásul pont hogy nem kihasználatlan, mert hatalmas a forgalma.

Ha már ennyire tudod mire gondolt a költő amikor kijelentette hogy vannak "rendkívül kihasználatlan autópályák" akkor sorolhatnád nekem a többit is. Vagyis azokat amik tényleg kihasználatlanok - rendkívül.

Mellesleg megjegyezném, hogy egy szóval sem állítottam hogy ne lennének vagy ne lenne ilyen - mindösszesen sejtettem hogy a kérdező csak kamuzik és nem is tudja megmondani miről is beszélt.

2021. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
Árul már el te nyomorék, hogy mitől kéne gondolatolvasási képesség ahhoz, hogy rákattintsak egy videóra és elolvassam a benne szereplő autópálya nevét. Várom a válaszod.
2021. jan. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:

Barom! Szórakozz valaki mással, ostoba bunkó!

Nem neked szólt a kérdésem hanem a kérdezőnek. belepofáztál és még bunkó is vagy.

2021. jan. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
A kérdés jogos. Miért kéne gondolatolvasási képesség, hogy rákattints egy videóra, és elolvasd a benne szereplő autópálya nevét? A kérdező vagyok, szóval nekem szólt.
2021. jan. 10. 12:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!