Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szüleim és párom szülei...

Szüleim és párom szülei eltérő politikai véleményen vannak, ebből szerintetek adódhatnak később bajok?

Figyelt kérdés

Az én szüleim azt gondolják régen sokkal rosszabb volt és hogy a mostani jó.

A párom szülei pedig a régit szeretnék vissza.


Azt érzem, hogy kezd elegem lenni ebből. Ha náluk vagyok és megy a híradó akkor párom apját hallgatom, hogy fúj, mondjon le Orbán, meg stb.


Ha meg itthon akkor meg apám hallgatom, ha valaki felszólal a kormány ellen, hogy ez hogy mer ilyet mondani, mikor régen sokkal rosszabb volt.



Tudjátok én pártatlan vagyok és az is akarok maradni.


Apukám mondta ma ezt, hogy tudom, hogy barátom szülei ellenzik a kormányt.... o.o


Barátom meg az a baj, hogy mivel állandóan politikát hall otthon ezért már ő is mindig csak szidja ezt a rendszert.



És tudjátok nekem ebből elegem van kicsit.


Nem adok senkinek se igazat és kizárom az életemből amennyire csak tudom. Meg van a saját kis célom. Tanulok az egyetemen szorgalmasan, várom, hogy dolgozhassak a hivatásomban majd és tudom nem fogok sokat keresni, de nagyon lelkes és motivált vagyok.


De ez a sok negativitás, ami korulvesz kicsit felidegesít.



Legnagyobb félelmem, hogy szüleink kezdik majd el egyszer szidni egymást. Isten mentsen attól... -.-



2021. jan. 6. 19:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%

Nézd a jó oldalát! Nem lesznek unalmasak a családi ünnepségek. Nincs is annál szórakoztatóbb, mint amikor öregek bunyóznak.

[link]

2021. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
40%
Barátodnak van igaza. Szüleid agyát átmossák. Segíts rajtuk, ne legyenek üres munkás droidok.
2021. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Nos, innen látszik, hogy az idősebb korosztály (30/40++) bizony nagyon nehezen tudja visszafogni magát politika terén.


Legjobb lenne lebeszélni őket arról, hogy a politika szóba kerüljön.


Te a te szüleiddel, ő az ő szüleivel.

2021. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjátok én pártatlan vagyok és az is akarok maradni."


Neked teljesen mindegy, hogy milyen irányba megy az ország? Mert ez eléggé úgy hangzik.


Ha nem mindegy, akkor tudnod kell választani, hogy melyik irány a szimpatikusabb.


Ha viszont mindegy, az elég szomorú, mert várod "hogy dolgozhass a hivatásodban", de ez nem szigetel el attól, hogy a kormányzat döntései téged is érintsenek, mert te is itt élsz.

2021. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
4: Senki se pártatlan. Aki nem szavaz kormányra szavaz. Jelenlegire. Csak mondom.
2021. jan. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

5: ez is igaz, aki nem megy el, arra szavaz, hogy ez a mostani felállás maradjon


Nehéz elképzelni, hogy valakinek teljesen mindegy legyen, hogy mi lesz az ország jövője.

2021. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Miert lennenek bajok? Ha ellenkezo szemleletuek, akkor meg tuntetni sem egy idoben mennek :)
2021. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
66%

nem maradhatsz pártatlan.

ha felnőtt ember vagy,akkor mondhatni az alap kulturáltság része az,hogy tisztában legyél a jelenkori politikai helyzettel,legalább minimál szinten.

2021. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ahogy az előzőek írták, nincs olyan, hogy valaki pártatlan. Te neked is vannak gondolataid, és remélem szeretnéd, hogy ez az ország élhetőbb legyen. Az, hogy az élhetőbb Magyarországhoz milyen úton jutunk el, az már politikai kérdés, és a demokráciának köszönhetően minden választópolgárnak joga, hogy részt vegyen a döntésben.


A demokrácia egy nagyon szeszélyes és törékeny rendszer. Szerény véleményem szerint minden állampolgár alapvető hazafias kötelessége, hogy legalább az országgyűlési választásra informálja magát, és részt vegyen a szavazáson. Ez nem azt jelenti, hogy kötelességed valamelyik jelöltre szavaznod; ha nem tetszik egyik sem, nyugodtan leadhatod üresen a szavazólapot, ezzel is üzensz a politikusoknak, hogy nem értesz egyet egyikükkel sem. Azzal, hogy kizárod magad a politikából, csak azt éred el, hogy a politikusokat nem fogja érdekelni, hogy mik a te érdekeid, hogyan képzeled el Magyarország jövőjét. És az lehet, hogy téged nem érdekel a politika, de a főbérlődet, a főnöködet, a bankod vezetőit (illetve egyéb olyan személyeket, akikkel a te érdekeid valószínűleg szembemennek) meg igen, és ők valószínűleg el is fognak menni szavazni. És hidd el, ők nem úgy fognak szavazni, hogy neked jobb legyen.

2021. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 mindentudó99 ***** válasza:
Előre tisztázni kell hogy családi összejöveteleken nincs politikai téma. Nics probléma
2021. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!