Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi szavazatot fog elvenni...

Mennyi szavazatot fog elvenni az ellenzéktől a sok jelenleg is fennálló anomália? Az ellenzék tart vajon attól, hogy nem lesz elég szavazata a 2022-es országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés

1. Az MSZP és Gyurcsány is ott van az összefogásban,

2. Momentum szembement azzal, hogy soha nem áll össze Fletóval,

3. A Jobbik pedig teljes ideológiavesztésen ment keresztül és nem tudni pontosan, hogy kicsodák, éppen kit és mit képviselnek.

4. A PM egy 0%-os kamupárt a megvalósíthststlan alapjövedelem ígéretével

5. Az LMP-ről Schiffer óta semmit nem tudni.

Ilyen anomáliákra gondolok.



2021. jan. 10. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Szépen agitálsz az ellenzék ellen, csendben jegyzem meg, hogy ennek a csapatnak a listája jelenleg népszerűbb a fideszénél.. ;)
2021. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Az ellenzéknek rengeteg szavazatot fog HOZNI, hogy végre összefognak, és együtt indulnak.
2021. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy fog hozni, de szerintem a fentiek miatt vinni is fog. És nem keveset. Azzal semmit sem érnek, ha ugyanannyit nyernek, amit a fentiek elvisznek. Én főleg momentum alatti hozzászólásokat olvasok és sokan írják, hogy így, hogy nem összeálltak a régi levitézlett arcokkal, nem mennek el szavazni.
2021. jan. 10. 14:51
 4/26 A kérdező kommentje:
-nem
2021. jan. 10. 14:51
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Igazából pont hogy ezzel összeségében növelni tudja. Itt amit leírtál 1-2 embert elbizonytalanít, de összeségében növelni tudja, mivel a legutóbbi felmérésben kitértek arra is, hogy volt kb 7% aki csak azért szavaz rájuk, mert összeállnak, külön-külön egyikre sem.

De nézzük azt is, hogy 2019-ben sikeres volt, mivel a 25 ezer fő feletti településekből (akiket most a kormány szivat) 24 ellenzéki lett és 23 kormánypárti. A fővárosban pedig 14 ellenzéki és 9 kormánypárti kereület lett.

2021. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sokan nár csak elkeseredettségből szavaznák rájuk, vagy a Fidesz miatti kiábrándultságból.
2021. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
A Momentumnak főként fiatal szavazói vannak. Én inkább az Ő bejegyzéseiket követem és ott elég sok ilyen jellegű megjegyzés szokott lenni mostanában, hogy így inkább nem szavaznak vagy megy a méltatlankodás, hogy tényleg csak ennyit sikerült elérni 4 év alatt, hogy ezekkel a levitézlett arcokkal összeálltak.
2021. jan. 10. 14:58
 8/26 anonim ***** válasza:
70%
A Momentumosok is tudják, hogy Orbán leváltására ez az egyetlen út.
2021. jan. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%

Nagyon sokat.

Számomra nem vállalható egy olyan összeborulás, ahol az exmszp-dk és Jobbik elfér egymás mellett és a többiek ezért nem emelnek szót.

2021. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondják ott is, hogy a Momentum a munkát kerüli el így. Mert lehetne 2 listát is indítani, amin MOMENTUM-LMP-JOBBIK és MSZP-DK szerepel, csak ahhoz baromi sokat kéne dolgozni és talpalni. Így meg egyszerűbb megúszni a munkát. Sokan úgy gondolják, hogy ez az együtt indulás csak megúszás, de valójában lehetne 2 lista is, ha valaki nem akar az MSZP-DK-ra szavazni.
2021. jan. 10. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!