Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ment el a józan esze...

Miért ment el a józan esze sokaknak ebben a Makovecz katedrális-ügyben?

Figyelt kérdés
Most találtam rá erre a "nagyszerű" cikkre, ahol Erdő Péter is el van mondva mindennek, a kommentekből pedig az is kiderül, hogy Ferenc pápával egyetemben bizony ő is a "globalisták oldalán áll", természetesen ezek után nem lehet keresztény. Hogy lehetnek ezek ekkora öntelt, az alázatot hírből sem ismerő emberek, hogy csak azért, mert szembe mer menni a "jobboldali" (vagy inkább kormánypárti) médiák véleményével, már kompetensnek érzik magukat, hogy kijelentsék, Erdő Péter márpedig nem keresztény, "hazaáruló" és "el kell zavarni"? Mondjuk ez a Mindenszó egy hulladék, nem nevezhető újságírásnak, amit ott produkálnak. Ezek komolyan képesek a Szájer-ügy után is többre tartani a "jobboldal" (vagyis inkább a kormány és annak médiája) véleményét, mint a katolikus egyház egyes vezetőinek? Gondoljunk csak a pápa állandó szidalmazására is. Mit gondolnak magukról ezek a kommentelők és ennek a semmirekellő Mindenszó nevezetű szemétnek az írói? Elképesztő, ami egyesek fejében történik. Ha van itt FIDESZ-es, tőlük kérdezem: nem látjátok be, hogy ez már sok? Szerintetek a FIDESZ jöttment, ál-keresztény identitáspolitikája még a katolikus egyháznál is jobban képviseli a kereszténységet, komolyan ezt hiszitek?

2021. jan. 17. 14:53
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:

Visszatérve a katedrális ügyére: én itt olvastam először Erdő Péter-egyébként teljesen jogos-állásfoglalásáról, több más téma mellett erről is szó van a cikkben, megjegyzem, maga az oldal is sokkal-sokkal igényesebb, mint a Mindenszó-féle értékelhetetlen produktumok. Normális oldalakról kéne tájékozódni.


[link]

2021. jan. 19. 19:57
 52/54 anonim ***** válasza:
76%

#49: Akkor adj forrást, mert ahol én megtaláltam (vadhajtások, blikk), ott Bukarestbe ment Kádár, és Brezsnyev vissza akarta adni nekünk Erdélyt, de azt Apró megakadályozta. Ami nyilván ostobaság. De akkor linkeld be azt, ahonnan te szeded ezt. Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy soha nem történt meg.


Egyébként ez már tényleg messze van az eredeti témától, de nekem gyanús, hogy valaki történelemhamisít, te pedig elhiszed.

2021. jan. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 20-án volt egy beszélgetés az M5-ön erről a katedrálisról.
2021. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
Azaz TEMPLOMRÓL. Csak átvettem a kérdésből a szót, akaratlanul.
2021. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!