Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hülyeség ez alapján dönteni?

Hülyeség ez alapján dönteni?

Figyelt kérdés

A program már csak ígérgetés minden párt esetében, és elvekről se nagyon lehet beszélni, akkor mi szerint döntsön az ember?

Én pl úgy vagyok vele, hogy arra fogok szavazni, akinek a tábora és a többi szavazója a legkevésbé mocskolja az ellenfeleit. Ugyanis szerintem minél jobban mocskolódik valaki, annál betegesebben akarja a hatalmat, annál tisztességtelenebb, annál kevesebb kontrollja van, tehát annál alkalmatlanabb is.

Ezek tudatában a Kutyák vagy Toroczkaiék jöhetnek szóba nagyjából. De még ezek sem az igaziak.



2021. jan. 21. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

"a Kutyák vagy Toroczkaiék jöhetnek szóba"


Ügyesen próbálod lejáratni Toroczkaiékat!

Gratula!

2021. jan. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
En arra fogok szavazni akirol feltetelezem majd, hogy el is tudja kormanyozni az orszagot. Nem az a lenyeg ki a szinpatikus, hanem ki kepes elvezettni az orszagunkat, kirol feltetelezem, hogy nem lesz Brusszel qrvaja.
2021. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%

Pontosan ennek ellentétét kell figyelembe venni mert minél határozottabb és harciasabb egy párt, annál jobban fog tudni érvényesülni.

Orbánék sem a népet mocskolják hanem azokat a nyomorult Gyurcsányista politikusokat meg soros pártiakat akik minket akadályoznak a normális életben.



CSAK A FIDESZ!!!!

2021. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A program lényege, hogy lefektet alapvetéseket, az esetleges kormány terveit, és filozófiáját és ami a lényeg: ezáltal számon kérhető. Az nem választási program, hogy "folytatjuk". Pl. A Fidesznek 2010-ben még 95 oldalas választási programja volt.


Itt nem az a fontos, hogy a 100 ígéretből, mind a 100 teljesítve legyen 4 év alatt. A lényeg, (innen nyugatabbra) ha egy megválasztott kormány a választási programja nagy részét - ami kitér többek közt a gazdaságra, az egészségügyre, az oktatásra, a bel és külpolitikára, a biztonság szavatolására stb - nem teljesíti, nemigen választják újra.

2021. jan. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hypno ***** válasza:
Hogy a kérdésedre is választ kapj, nem nagyobb hülyeség annak alapján dönteni, ahogyan te gondolod, mint bármely más szempont szerint.
2021. jan. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lőrinc, bár ezzel a névvel biztosan troll vagy, így nem sok értelme van, hogy válaszoljak neked, de a többiek miatt, akik esetleg olvassák, leírom, nem akarom lejáratni a Toroczkait és mást sem. A többség úgyis megteszi saját maga. Csak annyit írtam, hogy szerintem a Kétfarkú Kutyák és a Toroczkai azok, akik a legkevésbé mocskolják a többieket. Nekem ez tetszik, mert nem szeretem a veszekedést hallgatni és a másik tábor ócsárolását. Érdekel a politika, és sok ötletem is lenne, hogy mit lehetne csinálni, de egyszerűen nem lehet leírni vagy mondani, mert nem is arra válaszolnak az emberek amit mondok, hanem azonnal jön az hogy náci vagyok, kommunista vagyok, fideszbérenc vagyok, libernyák vagyok. Szomorú, hogy ennyire lesüllyedt a politikai vitakultúra, s ha nincs normális párbeszéd, akkor értelmes döntések sem lesznek, ha értelmes döntések nincsenek az ország jár rosszul. Szerintem tehát ahhoz, hogy javulás legyen Mgyarországon a legfontosabb lépés az lenne, hogy végre átvegye az utálkozás helyét a nyugodt, értelmes párbeszéd.
2021. jan. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!