Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Norbinak igaza lehet a liberál...

Norbinak igaza lehet a liberális nevelésről?

Figyelt kérdés

Azt mondta a fitnessguru idézem " Az, aki engedi a gyerekét egy kicsit liberális felfogásban élni, vagy ilyen iskolába küldi, egészen biztos, hogy a kábítószer- és a szexmaffia áldozatává fogja tenni a gyereket, és abból már nem fogja tudni visszahozni"


Ezen most nagyon elgondolkoztam. A liberálisoknál a drogok nem olyan félelmetesek, mint a tradícionális európai országokban élőknél. Míg a konzervatívok féltve óvják minden drogtól a tinit, addig a liberálisoknál a marihuana vagy a vadkender nem is számít drognak. Nem féltik, nem nevelik a drogok elleni elkerülésre a gyerekeket így azok kirpóbálják és gyakran a kapudrogtól még sokkal keményebbre is átszoknak, míg végül egy emberi roncs lesz belőlük. Onnan nem igazán tudod már visszahozni a gyereket



[link]



2021. jan. 28. 16:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
79%
"és gyakran a kapudrogtól még sokkal keményebbre is átszoknak" - szinte minden szakértő egyetért abban, hogy a cannabis nem kapuidrog, nem készíti elő a kemény cuccok fogyasztását.
2022. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
78%
én olyat olvastam, hogy ha tradicionális családban és országban nevelkedik, vagy országrészben lásd az Egyesült Államok egykori rabszolgatartó ma már Bibliaövezetnek nevezett vidéken nő fel egy gyermek, úgy hogy csak kreacionizmusról, zeró szexuális felvilágosítással, és bűnnek kikiáltva a melegséget egy vallásos középiskolában, akkor azok a gyerekek könnyebben esnek a korai terhességek, könnyebben kapnak el nemi betegségeket, nemi erőszak áldozatai is lehetnek, stb... ezt a statisztikák is megerősítik...
2022. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
86%
Norbi valamikor azt is mondta, hogy citrommal lehet rákot gyógyítani…
2022. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
89%
Van olyan aki Norbit komolyan veszi? Ez nekem is új 😂
2022. jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
74%
Tessék megnézni Larácska TikTokját, ahol a szexuális szokásait teregeti ki 🤷🏼‍♀️
2022. febr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
66%
50 fokos pálinkától nem kell félteni persze
2022. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
42%
Dópmen után csak őt találták?
2022. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
14%
Igaza
2022. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
80%
14:31: akkor először a saját háza táján kéne körülnéznie. Larácska, hát, khm...
2022. febr. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
53%

Kvaéletbe, liberálbzik, HUKK! Fszomat az elembétékúba...hikk...nem tehetitek tönkre a gyerekeinkeöeöet!!! TE MEG MARS A SZOBÁDBA, MERT VÉGIGVEREK RAJTAD, TEEEE, PONDRÓ! Hikk...


Demonstráltam azt a csodálatos konzervatív defenzivitást.

2023. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!