Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális dolog, hogy az 1%...

Normális dolog, hogy az 1% végső stádiumú ember miatt senki nem gondol arra, hogy a mentális betegségek a tetőfokára hágtak, hány embernek a megélhetése, vállalkozás csődbe ment, hány ember lett már öngyilkos?

Figyelt kérdés
2021. febr. 21. 01:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%
Utáltam a szocializmusban sorkatonának lenni, de egyebek mellett azt is belénk nevelte, amire a ma fiatal férfiak gyakorlatilag alkalmatlanok: képtelenek vagytok lemondani a kicsi játékaitokról egy magasabb rendű célért, - ami jelen esetben az egész társadalmat szolgálná. Kezeld tényként, hogy az ilyen hisztis emberek teremtik meg az alapját annak, hogy az idők végezetéig maszatolhatunk a Coviddal.
2021. febr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%

#16, a válaszait megerősítik a mentális károsodások terjedését.


Nem te vagy a világ közepe, és tényleg baj van.

Azért még ne kösd fel magad, hiába tartod jobbnak a halált.


Én voltam lélegeztető gépen, azt kerüld el.

Nem embernek való.

2021. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

21


Itt az egyedüli magasabb rendű cél az elit zsebeinek megtömése és hatalmának erősítése.


Nektek buta katonáknak köszönhető hogy ilyen vakon és bután hűségesek vagytok a vezetők iránt és képesek vagytok életeket kioltani miattuk.


A Világhaborúk is miattatok voltak és miattatok haltak meg annyian, a magasabb rendű hülye céljaitok miatt!

2021. febr. 22. 11:05
 24/31 anonim ***** válasza:
50%

Három hete Portugáliában, most Szlovákiában nem győzik a hullák égetését.


Amíg ez a csiki-csuki megy, nem is lesz másként.


Te meg eressz le, mert megüt a guta, és egy agyvérzéssel rosszabbul jársz, mint a halállal.

2021. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
23# Megerősítetted kérdező, hogy a rövidtávú, kisstílű céloknál képtelen vagy tovább látni: Ha fegyelmezetten viselkednének az emberek és mindenki következetesen betartaná csak azt a szabályrendszert, ami rá vonatkozna, - semmi mást, de ezt kifogások keresése és összeesküvés elméletek gyártása nélkül, - akkor klasszisokkal rövidebb idő alatt túl lehetnének ezen a covid mizérián, mint ahogyan így soha nem leszünk túl. Mi ezen a hosszú táv? Az, hogy két hetet kellene csak beáldoznia mindenkinek és utána oda figyelni arra, hogy ne hurcolhassa be az országba lehetőleg senki ismét ezt a koterát. Két hét hosszú idő, de lényegesen rövidebb, mint amennyit maszatolni fogunk a járvánnyal a hisztisek miatt! A kettő közötti időbeni különbség az, amivel előbb nyithatna minden, - előbb találna magára a gazdaság, nem mélyülne el jobban sok ember a válság okozta károkban, előbb találna sok ember ismét munkát, a szálloda és vendéglátó ipar is beindulhatna, - de nem lehet, mert tele van ilyen mentalitású emberekkel ez az ország, mint amilyen mentalitással te is bírsz. Neked nem számít az ár, amit a felelőtlen, hisztis magatartásért fizet az egész társadalom hosszú távon, és mindez csak azért, mert tele van fegyelmezetlen, öntörvényű sajtkukacokkal Magyarország. Végül is van időnk, - főleg azoknak, akiket haza vágott a járvány, - húzogathatjuk még pár ezer évig a legkülönfélébb mutációk miatt a mézes madzagot. A lényeg, hogy mielőbb tömegben lehess!
2021. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
62%

Sajnos azzal, hogy esetleg két hétre mindenki karanténba menne, nem múlna el a vírus véglegesen, hiszen biztosan behurcolnák később, mert a világon nem múlna el a járvány egyszerre, csak talán akkor, ha mindenhol ezt tennék, de mivel másokra nincs hatásunk, ez nem fog megtörténni.

Ugyanúgy velünk fog maradni, mint az influenza, amely évente megjelenik, csak annak lényegesen kisebbek a veszélyei.

Addig, amíg a különféle mutációkra is hatnak a védőoltások, addig nincs nagy gond, mert csak az oltatlanok betegednek majd meg, de ők is választhatják majd később a vakcinát, főleg ha már nem lesz érte tolongás. Remélhetően lesz akkora átoltottság, hogy járványra már nem kell számítani, csak egyes, elszórt megbetegedések lesznek ekkor.

Sajnos megvan az esélye, hogy olyan mutáció alakul ki, amelyre már nem hat egyik, másik vakcina, esetleg egyik sem, ennek egy idő múlva lesz esélye, de talán addigra olyan tapasztalatokra teszünk szert, hogy akár védőoltás nélkül is lehet terápiát alkalmazni a betegség ellen. Egyenlőre az oltások felvétele ad biztonságot, persze csak egy idő után, ha az immunitás kialakul.

Egyébként öregek már nincsenek a kórházakban, a mostani betegek életkora 40-65 év között van, a többség 50 év körüli.

Sajnos a különféle mutációk tendenciája az, hogy egyre fiatalabb emberek betegednek meg benne és a halálozások is közülük kerülnek ki.

2021. febr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
33%
Az oltás csak azoknak jelenthet sokat, akik tartanak a megbetegedés súlyos következményeitől, - egyéb értelme nincs, ugyanis a jelenleg elérhető vakcinák nem garantálják, hogy aki beoltatja magát, az nem fertőződhet meg. A hab az a tortán, hogy hiába oltatom be magam, ugyanúgy a maszkkal kell együtt élnem a jövőben is, ugyanis fertőzhető és fertőzőképes maradok attól függetlenül, hogy életem-e az oltakozás lehetőségével vagy sem. Nem tekinthetek felhatalmazásként az oltásra, - én már be vagyok oltva, akkor felelőtlenül közvetíthetem tovább a fertőzést akár milyen irányba, erkölcsi kötelességem marad, hogy vigyázzak továbbra is a környezetemre, nem lesz jogom mások életét megkeseríteni csak azért, mert "én már rendben vagyok". Ennyit az oltásról - úgy, hogy nem foglaltam állást se mellette, sem ellene!
2021. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
24) és miért nem győzik?mert nincs tartalék a rendszerben azért.néhány ezer halottal több és összeomlik minden.
2021. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Aki a védőoltások során immunitást szerez, az már nem terjeszti a vírust, hiszen ha meg is kapja, az nem tud benne elszaporodni, így viszonylag hamar elpusztul a kórokozó. Ezért van értelme egy olyan igazolványnak, amely az antitestek megléte esetén a tulajdonosát jogosítaná a járványügyi szabályok mellőzésére és ha sokan lennének már, akkor érdemes lehet rájuk számítva kinyitni az éttermeket, meg amiket bezártak, a mozikat, színházakat, vagy az iskolákat.

Egyenlőre a közvéleményt firtatja a kormány legújabb konzultációja, mert van ennek egyfajta negatív vonzata is, a különbségtétel, az egyenlőtlenség kialakulása, amit egyesek elvből helyteleníthetnek, de mi mást lehetne tenni, ha egyszer megvan a különbség, az egyik ember fertőzhet, a másik meg nem, ha már védett a betegség ellen.

Na persze ennek csak akkor lenne jelentősége, vagy értelme, ha a járvány sokáig elhúzódik, mert kevesebb ember oltatná be magát, hogy megszűnjön.

2021. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
#29, persze, hogy elhúzódik, mitől állna le?
2021. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!