Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Homokszóró vállalkozás indítás...

Homokszóró vállalkozás indításnak lenne esetleg megélhetési bevétele?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Soha.
2020. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Eetem hogy soha

De pontosabban kifejtené?

2020. jún. 30. 14:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű.


Akik folyamatos, állandó munkával tudnak ellátni, nekik vagy van hozzá berendezésük, vagy van fix cégük, akivel szerződtek.


Akik néha csináltatják, azok veszenk egy alap gépet és kész.


Aki meg ritkán, mondjuk sírkőhöz, azok meg a legközelebbit hívják, nem téged 200 km.-ről.

2020. jún. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Körbesétálsz az ipartelepen, ahol nem csinálják, ott is kérded, hogy tudnak-e, begyűjtöd az árakat, és eldöntöd, hogy jó lesz-e hirdetned a helyi lapban.
2020. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, folytatva, mielőtt valakinél beakadna valami: mást is találj ki mellé, nyilván nem tudjuk, hogy kígyózó sorok állnak-e a kapunál, ha kicsit is aláígérsz a többinek és/vagy megbízhatóbban tartod a határidőket, igényes vagy, stb stb.
2020. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

4.-nek.


Oké, én vagyok a cég.

Miért álljak le a kérdezővel, mikor 6 éve a Józsiékkal csináltatjuk, akik profik, gyorsak, és ügyesen számláznak, így a gyerek Londonban tanulhat?

2020. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Én vagyok a betévedő. Most pattintottak le Józsiék, Bélához mentem, várok már egy hete, hogy hívjon, hogy mehetek érte. Megnézzük Sanyit, hátha-hátha. Hogy milyen Sanyit? Akit reggel fosás közben láttam az újságban keretes hirdetésben vállalni a 24 órás átfutást.


Megfelelő izék helyettesítendők a konkrét, felmért piaci helyzet alapján.

2020. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Tudod mi a bajom.

Az hogy van vagy 827 kerdésem legyen ez autó,motor ,munka lehetőség vagy barmi te mindig mindenbe beleszólsz es valami hühyeséget írsz minek nincs is valóság alapja

2020. jún. 30. 16:08
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Imádom ezt a proli indulatot!
2020. jún. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez csak része az alapzajnak, szeretlek Mo.! Tele vagyunk ilyenekkel, akik mindenről IS meg tudják mondani a tutit, nevezetesen: miért NEM LEHET csinálni. Az úgy nekik nagyon jó, mert hihetik továbbra is, hogy nem kell felemelniük a seggüket, hogy jobb legyen nekik, mert hülyeség is lenne ugye, egész nap tudnának mesélni, mi miért nem megy. Az, hogy helybenjárnak meg hogy nettó nevetségesek, csak senki nem mondja az arcukba, az teljesen jól van, a világ összes baja az, hogy te mozdítani szeretnél magadon, és hogy képzeled. Hagyni kell a francba, a majom dolga az, hogy makogjon.
2020. júl. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!