Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy,hogy zsarolva...

Nem érzitek úgy,hogy zsarolva vagyunk az oltàssal?

Figyelt kérdés

Aki nem oltatja be magat az r*thadjon meg otthon,nem mehet majd etterembe,kulfoldre,koncerte ilyen helyekre SZERINTEM EZ LESZ A VÉGKIFEJLET!


Inkàbb r*thadok eletem vegeig szajkosarban,itthon mint hogy a ràm kényszerített ki tudja mit beadjàk nekem / 6 havonta/ mert gondolom ez is ki lesz talàlva...


2021. febr. 25. 16:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%
Egyébként elhangzott már valahol konkrétan olyasmi, hogy aki nem oltatja magát, az nem mehet étterembe, koncertre, nem utazhat, stb.? Komolyan kérdezem, mert én eddig még sehol nem láttam-hallottam ilyet kimondva, leírva. Vagy ez csak egy kollektív félelem, amit lassan tényként fogadnak el?
2021. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem érzem, hanem tudom. És ez csak a kezdet: ha lesz annyi vakcina, amennyivel mindenkit beolthatnak, boltba vagy dolgozni sem mehet majd, aki nincs beoltva.
2021. febr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

De mekkora hülyék, hogy azt hiszik zsarolással kikényszeríthetik azoknál aki nem akarja...

Nálam ez kontraproduktív volt. Először tök vártam a vakcinát, hogy végre vége legyen az egésznek, aztán megjelentek a hírek a vakcina útlevélről, a koncertbelépésről meg az összes ilyen szabályozásokról amivel diszkriminálni akarják azokat akik nem kérik. Ez tök nem tetszett, sem a hangnem ahogy ezeket az embereket elküldték az anyjukba meg laposföldhívőzték őket... Most már úgy vagyok vele tudod mit a k...a anyatokat most már én se adatom be már csak azért se. Lehet verni nekem az asztalt csak röhögve vissza fogom utasítani 🙂

2021. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Én is kb. úgy vagyok, mint a 13-as. Nem mondom, hogy nagyon vártam a vakcinát, de úgy voltam vele, most muszáj kockáztatni, nem lehet 2022 nyaráig várni a klinikai vizsgálatok zárójelentéseire, beadatom. Még fizetnék is érte (mármint legálisan). Ehhez képest fizetőst nem akarnak engedni, a kínai meg az orosz cuccot meg semmi szín alatt nem fogadom el. Akármeddig is kell várnom egy "normális" vakcinára.
2021. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
17%

Nem! Jól felfogott érdekünk, hogy be legyünk oltva.

Volt idő (nem tudom most hogy van), hogy bizonyos trópusi országokba csak úgy lehetett beutazni, ha 2-3 kötelező oltása megvolt minden utasnak. Itthon megkaptuk az oltásokat, azok beadásának tényét bepecsételték egy szép sárga karton oltási igazolványba, és az útlevéllel együtt odaadtuk a reptéren az útlevél kezelőnek, aki csak minden kötelező oltás megléte esetén engedett be minket az országba. Senki sem sivalkodott emiatt. Legfeljebb mikor belénk döfték a tűt...

2021. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Egyszerű a megoldás: csináltatni kell szerológiai tesztet. Ha kimutatja, hogy már voltál megfertőződve, akkor kapsz igazolást, mintha be lennél oltva. Ha nem, akkor a lehető leghamarabb át kell esni a covidon, és utána megismételtetni a tesztet.
2021. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%
Diszkriminálni valakit csak valamilyen veleszületett tulajdonság miatt lehet. Férfi, nő, fekete, fehér, alacsony, magas stb. Az oltás nem ilyen, főleg ha már mindenki számára elérhető lesz. Az oltási igazolvány olyan, mint az útlevél. Ha nincs útleveled, akkor nem léphetsz be pl az USA-ba. Hisztizhetsz a határon, hogy alapjog a szabad mozgás, oda mész ahova akarsz, útlevél (és egyéb feltételek nélkül) nem mehetsz be és kész.
2021. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
#17 Nem egészen mert két ugyanolyan hátterű ember között különbséget tesznek. Pl vagy te meg én, mind a ketten magyar állampolgárok vagyunk ugyanolyan jogunk van repülőre ülni. A különbség, hogy engem nem engednek mert nem vagyok beoltva akkor ez diszkrimináció vagy te kaptál többletjogokat tökmindegy nem érdemes a szavakon rágódni egyszerűen ez a jelenség nem helyes egy modern társadalomban.
2021. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
29%

#18-as: hiába vagyunk mindketten magyar állampolgárok. Ha neked van útlevelem, nekem meg nincs (nem covid útlevél, normális) akkor téged beengednek engem meg nem. Hiába a szabad mozgás alapjoga, az utazáshoz érvényes útlevél kell. Nemsokára már az útlevél sem lesz elég, kelleni fog a covid kártya is.

#15: most is vannak olyan afrikai országok, ahova csak sárga oltási könyvvel lehet belépni. Nekem is van. Csak még nem használtam, mert a covid “elmosta” az utazásunk 😢

2021. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
14%
Oltásellenesek! Úgy látom, Ti még nem kaptátok el kórt. Kívánom nektek, hogy csak egy enyhébb lefolyású víruson menjetek át! Majd fogtok utána nyüszíteni, hogy ti is kapjatok vakcinát! Amennyiben nem így lenne, penészedjetek még néhány évet a négy fal között. Az ilyen emberek miatt terjed a vírus, miattatok kell bezárva lenni, míg nem jön az oltás!
2021. febr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!