Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem érzitek úgy,hogy zsarolva...

Nem érzitek úgy,hogy zsarolva vagyunk az oltàssal?

Figyelt kérdés

Aki nem oltatja be magat az r*thadjon meg otthon,nem mehet majd etterembe,kulfoldre,koncerte ilyen helyekre SZERINTEM EZ LESZ A VÉGKIFEJLET!


Inkàbb r*thadok eletem vegeig szajkosarban,itthon mint hogy a ràm kényszerített ki tudja mit beadjàk nekem / 6 havonta/ mert gondolom ez is ki lesz talàlva...


2021. febr. 25. 16:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%
#20 Én pl. már elkaptam. Egy náthától jobban szoktam szenvedni, mint ettől. Ezért is írtam, hogy aki papírhoz akar jutni, az inkább igyekezzen elkapni a covidot, mint hogy beoltassa magát, mert a covid kevésbé kockázatos.
2021. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Felháborító az oltásellenes ostobaság, amikor az egész világon szinte már az oltásért háborúznak. Felelőtlenség, sőt bűncselekménynek is tartom, hogy nemcsak önmaga életét, de ac családjáét, idegenekét is veszélyezteti, aki nem oltatja be magát.

Aki pedig ellene kampányol, azt a covid-osztályokra vinném közmunkára takarítani, hogy lássa, mi van ott.

Ha megkapná, akkor kapja meg a gyógyító kezeléseket, de ne kapjon rá TB-t, fizesse ki zsebből, meg azokét is, akiket megfertőzött.

Az olyan orvost, aki megtagadja az oltás beadását, fel kell függeszteni, és büntető bíróság elé állítani, a képzési költségeit pedig vissza kell vele fizettetni, ami ma már cca. 20 millió Ft.

Aki oltásellenes, annak nincs agya.

2021. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!