Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem oltatja magát az...

Aki nem oltatja magát az miért nem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 05:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
67%
Mert a covidról már tudjuk, hogy nem okoz komoly bajt, a vakcinákról viszont semmit nem tudunk.
2021. márc. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
96%
Mert várandós vagyok, és nem tudni milyen hatásai lehetnek a magzatra.
2021. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
75%
Van egy cukor- és szívbeteg rokonom, ő azért nem, mert nem fogja azt tenni, amit a zorbán akar. Amúgy fél a vírustól.
2021. márc. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
82%

Azért ,mert csak a kínait kaphatnám,abból meg nem kérek .

Az oroszról meg annyit, ha putyin azt mondta ő egészséges 6x éves,életerős ember,nincs rá szüksége , akkor baromi bizalomgerjesztőnek tűnik,hogy nekünk akarják beadni .

Kb minden nap kiderül valami az mRNS alapúakról is,hogy kinek kontraindikált. Senki nem tudja meddig véd ,és milyen mutációktól ,én nem szándékozom kísérleti patkány lenni.

2021. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
62%
Azért nem, mert a saját testemről én döntök és utálom ezt a terrorista rendszert! Aki beoltatja magát, az szolgája annak.
2021. márc. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
79%

Én pár hete még úgy voltam vele, ha cserébe békén hagynak ezzel a nyomoronc kényszer nyugdíjaskodós otthonüléssel, beoltatom magam, persze olyan vakcinával, amit megbízhatónak találok. Ha kell, kivárom mire hoz nekem az EU. Viszont azóta történtek dolgok.


A kormány mindent félig-meddig kommunikál le, csak kiválasztott kérdésekre válaszol a saját sajtójának, az oltâsi terv egy nevetséges káosz, Orbi nem kér le bizonyos vakcinákat amik járnának az országnak,mert ideológiailag jobban tetszik neki a "maszek nem eus.", eltüntetik a vakcina típusát az igazolványból, és mégsorolhatnám.

Fenemód túl lett politizálva az egész, és napról napra egyre kevésbé hihető hogy az én érdekemben lenne.


Egyszóval: Nem lenne ellenemre az oltás, de a kormány "apuci majd jobban tudja mi a jó neked" típusú 20.század közepébe illő autoriter retorikája, titkolózása, bénázása, és a kötelező anti eu különcködés miatt eléggé elvesztettem a bizalmat a dolog iránt.

Ha emmigrációhoz szükség lessz rá, akkor újra meggondolom. Bár Lengyel o. esetéből kiindulva, lehet mindegy is be vagyok e oltva, úgyis jár a karantén az erősésbüszke magyar igazolvány miatt. Akkor meg végképp nem látom értelmét jelenleg oltatni.

2021. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim válasza:
50%

Ezért nem, érdemes megnézni!


[link]

2021. márc. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
18%
Ez most komoly??
2021. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
95%

Felettébb ellenérzést vált ki nálam az, hogy ennyire erőszakosan akarják lenyomni a torkunkon a vakcinát. Ráadásul a kínait, ahonnan elszabadult ez az anyaszomorító vírus, pedig meg tudták volna állítani, csak a kínai kormány lecsukatta azt a (ha jól emlékszem) 2 orvost, akik "felfedezték" és fel akartak szólalni, mielőtt még világjárvány lett belőle.

A hírekben másról se hallani, mit az oltakozásról, meg hogy ne legyünk bizalmatlanok a kínai vagy orosz vakcinákkal szemben, mert alaptalan, meg hogy nem lehet választani a felkínált vakcinák között, azt nyomják beléd, ami épp készleten van. És amúgy az is elég érdekes egybeesés, hogy pont azután, hogy az oltási hajlandóság a béka feneke alatt volt, megjelent a harmadik hullám, ami már a fiatalokra is életveszélyes és közülük többen kerültek lélegeztetőre és csak az oltás menthet meg mindenkit...


Plusz várandós vagyok, és semmi kedvem kísérleti hörcsöggé válni, hogy okozhat e bármi bajt a magzatra nézve az a kotyvalék

2021. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim válasza:
79%
20-on éves vagyok, általában véve egészséges (értsd: nincs alapbetegségem, nem vagyok könnyen betegedő típus). Karácsonytól kezdve február közepéig köhögtem, tesztre nem küldtek el. Csináltattam antigén tesztet, hogy kiderüljön az voltem-e, de szintén negatív lett. Most vagy covidos voltam nagyon enyhe tünettel (de már nincs kimutatható antitestem), vagy pedig könnyebben kaptam el egy influenzát vagy valami egyszerűbb légúti fertőzést mint a covidot úgy, hogy 3 hétig voltam egy háztartásban 2 igazolt fertőzöttel, akik tényleg betegek voltak (láz, köhögés, fájdalmak, fáradtság,...). Ezek alapján nem nagyon van mitől tartanom, így nem gondolnám, hogy megkockáztatom egy kétes tesztelésű oltás beadatását. Várok még egy fél évet és megnézem mik lesznek a tapasztalatok meg a mellékhatások.
2021. márc. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!