Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem oltatja magát az...

Aki nem oltatja magát az miért nem?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 05:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim válasza:
82%
Minden várandósnak mondom.Nagyon nem tesz jót.Semmiképpen nem javasolt.Erre szerintem az orvos is felhívja a figyelmet,ha nem szól semmit a beadó orvos,miközben tisztában van a várandóssággal,akkor nem szabad beadatni.Vetélést okoz(hat) nagy eséllyel.
2021. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
87%
Egyéb: már voltam koronás.
2021. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
66%
Egyrészt mert most estem át rajta és meg sem éreztem. Másrészt kb. 3 évvel ezelőtt tudtam meg, hogy létezik influenza elleni védőoltás, ugyanis sosem kértem. Olyan alapon, hogy anélkül is túléltem, nem gondolnám számomra fontosnak ezt sem.
2021. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
61%
Amíg kaptuk az iskolában az oltást, mindig kifeküdtem legalább 2 hétre, nagymamám is amíg beadatta magát 3 hétig kellett ápolni. Na többek között ezért. Milyen érdekes, amikor rákérdeznek, hogy mi van, ha az oltás miatt nőttek meg drasztikusan a halálozási számok, a legtöbben terelik a témát, konteós vagy, stb sokat mondó érvekkel, magyarán nem tudják megcáfolni ezt az álláspontot. Érdekes.
2021. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
38%
magát* magának
2021. márc. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
86%
A 24-est meg tudom erősíteni. A családban is van covidos, pont az oltás után egy héttel lett beteg, ami betudható a lappangási időnek.
2021. márc. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
57%
#26 lehet pongyolán fogalmaztam, szerencsére senki nem oltatta magát a Covidos oltással. Az influenza elleni okozott ilyen tüneteket. De amúgy köszi az egyetértést. ;)
2021. márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 sisiwrc ***** válasza:
67%
Mert nem😎
2021. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
45%

Beadatom fiatalként is, mert:


-Környezetemben élnek olyanok, akik nem kaphatnak oltást

-Ismerőseim közül sokan át estek rajta, többen szinte tünetmentesen, de sokan vannak akinek a szaglása/ízérzékelése HÓNAPOK óta nem működik, illetve az átesett ismerőseim kb. 50-60%-a hosszútávú fáradékonyságról beszél (20-30 éves, egészséges korosztályról beszélünk). De 1-2 esetben előfordult súlyosabb lefolyás is (1-1,5 hétig ágynak dőlve).

-Hiszek a tudományban



Azért megnézném a korosztályomból a "fölösleges beadatnom" "nem félek a vírustól" "soha nem adatom be" típusú embereket, hogy hányan állnának sorba és verekednének az oltásért ha 2 szuri után mehetnének a Balaton Soundra/Szigetre veretni :). Egyből megváltozna a vélemény "ez csak 2 szuri, semmi bajom nem lesz"-re.

2021. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
72%
#29 Ilyen nem lesz, mert a gazdáid soha többé nem engedik a fesztiválok rendezését.
2021. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!