Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az új,...

Mi a véleményetek az új, hétfőtől érvénybe lépő korlátozásokról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
73%
Milyen hullahegyek?!? Nézzétek már meg a KSH halálozási számait!
2021. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
80%
"rvos hiány van és ha nem zárják be pl az iskolákat amik gocpontok voltak akkor ember hiány miatt összeomlott volna az egészégügy és ezt nálad és nálam sokkal okosabb szakemberek mondták meg." ezek csak kiragadott szalkértrök véleményei,amiket agyon reklámoznak számos egyéb szakértö meg más véleményen van. PL a Müncheni egyetem Orvstanszékének január végi tanulmánya szerint a lezárások Németroszágban semilyen mértékben nem befolyásolták a járvány terjedését. Streeck hírés virológusprofesszor szerint sem segítenek smemit a korlátozások, pl Németroszágban egyetlen egy eset sem ismert, hogy pl valaki az edzöteremben vagy a könyvtárban, vagy netána fodrásznál kapta el volna a coronavírust, így értelmetlenek ezeka korlátoza´sok. (Magyarorzságon se tudok róla, hogy pl egy fodrászat vagy edzöterem akármikro gócpont lett volna)
2021. márc. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 Scream85 ***** válasza:
97%

Most komolyan, ha én egy kis zsáktelepülés legutolsó utcájában (ahol a madár sem jár) kimegyek sétálni a gyerekemmel vegyek fel maszkot mert hátha arra téved a rend éber őre és rám ver több százezres bírságot??

Hát nooooormális Margit? :D

2021. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
92%
Felesleges. Csak tonkreteszik az orszagot. Nemtudom milyen jarvanyrol beszelnek.. de mar leszrom. Mar reg munkat kelett valtanom es csinalhatok vmi.fost szr penzert. Eljen meg az ember 250bol -.- Ezek betegek
2021. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 whiteno ***** válasza:
93%
Elvégre eddig sem működött amit csináltak,menjünk tovább ezen az úton hátha összejön.......Ez az egész nem a vírusról szól de nem ám.Csak elfelejtik elmondani:-)Azaz félremondják mert hazudnak.Korlátozásokat ki kellene dobni a kukába+ a hatalomba lévőket akik erőltetik,mindenki átesik rajta kap immunitást és kész.Ők huzzák az időt,nehogy elkapja senkiii,persze ez csak ha igaz lenne a járvány.De akinek van agya rájöhetne nincs járvány. Senki nem ilyen hülye,minket hisznek annak.
2021. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
15%
Én 2 hétre MINDENT lezárnék. Tömegközlekedés, 0-24 kijárási tilalom, 2 hétre előre be lehet vásárolni. Munkát is leállítanám. Nem ezen a 2 héten múlik a gazdaság.
2021. márc. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként még a tótoknál is úgy van kitalálva az összes korlátozás, hogy régiókra van felosztva az ország és különböző színkódok alapján más korlátozások vannak. Tényleg nonszensz, hogy egy 1000 fős tolnai faluban is ugyanazok a szabályok érvényesek, mint itt Budapesten.

Egyébként az iskolák bezárásával maximálisan egyet tudok érteni, még akkor is, ha a dolgozó szülők ezért a kijelentésemért keresztre akarnak feszíteni.

Naponta lehetett hallani, hogy osztályokat és iskolákat zárnak le a járvány miatt. Arról mondjuk nem hallani, hogy egy H&M üzlet gócponttá vált. Mindegy, én már letojom mit csinálnak, káosz ez az egész. Most mindenki megkapja az alap oltást, ősszel kapunk talán a mutációkra egyet, aztán majd kiderül, hogy mikor jön a következő variáns.

Ez már el van cseszve, nem lehetne betölteni egy régebbi mentést?

2021. márc. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
88%
A kis falvakban úgysincs rendőr, ott nyugodtan hanyagoljátok a maszkot, a kutya nem fog szólni érte. A városokban pedig az állon érdemes hordani, és ha rendőrt láttok, felhúzzátok. Én is így csinálom Pesten, és még eddig mindig megúsztam. Igaz, hogy a normálisabb rendőrök nem is foglalkoznak vele, múltkor rendőröket is láttam maszk nélkül.
2021. márc. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
97%

Lényegében java része baromság. Több ponton elvérzett nálam, de gondolom másoknák is.

1. 8-után kijárási tilalom(ami már jó ideje érvényben van)egy baromság. Ha nap közben meg tolongás van a multikban.

2. Csak azon boltokat zárják be ahol nincs tolongás. Logika 0.

3. Szabad téren max akkor hordatnék maszkot ha nincs meg a 1,5 méter. Pl: Ha egyedül megyek az erdőbe akkor minek?

Soroljam még????

2021. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
31%

1. Túl késő

2. Értelmetlen, mint az összes többi. A maradék kis vagy egyéni vállalkozói szolgáltatást is ellehetetlenítik. Az oké, hogy a Tescóban nincs létszámkorlát, de a könyvesbolt zárjon be ahová eddig is alig ment be valaki? Vagy a fodrász, ahol egyszerre 1-2 ember tartózkodott és be is tartották az előírásokat, sosem láttam, hogy bárki maszk nélkül lett volna.

3. Már most sincs hely a kórházakban, nem hogy három hét múlva mire a hatásokat várják.

2021. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!