Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az új,...

Mi a véleményetek az új, hétfőtől érvénybe lépő korlátozásokról?

Figyelt kérdés

2021. márc. 5. 06:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
100%

"átlagba kb 10-percig vagy bent maszkal a pofádon és nem beszélsz senkivel"


Mari néni sarki kisboltjában lehet, de ha bemész egy tescoba vagy auchanbe, fél óra alatt nem jutsz ki, akkor sem, ha csak 3 kifliért mész be, mert minden sorban kikerülsz 2 beszélgető csoportot, egy 3 tagú családot, meg a fél város nyugdíjas klubját, mert épp ott találkoztak össze + a pénztárnál kb a nyakadba áll a mögötted levő

2021. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
100%
71 Aztán hazamennek és verik a nyálukat az interneten hogy valaki megkérdezi egy szabályról az okokat. Mert ők betartják.
2021. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
0%
71-es, megragadtad a lényeget, tehát akkor nem 10 perc hanem 30 perc, persze mindig lehet kivételes esetekkel példálózni, de ha 30 perc akkor is kicsi az esély, mert ha van bent koronás akkor is max elmész melette, úgyhogy maszk van rajtatok és nem beszélni mész be hanem vásárolni, vannak kivételek de ez a jellemző. Értem én hogy sokak csődbe mennek és nincs munkájuk, ha nekem is lenne válalkozásom és ez miatt csődbe menne akkor én is szidnám a korlátozásokat. Ha te eseted is ilyen akkor megértem, hogy utálod az egészet, de szerintem neked csak az a problémád, hogy nem bulizhatsz és ezért beszélsz butaságokat. Vannak hibák a korlátozásokban de szükségesek és ezt nem én találtam ki hanem olyan szakemberek akik évekig tanultak és több éves tapasztalatuk van, te pedig a facebook olvasásal képezted magadat járványügyi szakértővé.
2021. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
100%

"Értem én hogy sokak csődbe mennek és nincs munkájuk, ha nekem is lenne válalkozásom és ez miatt csődbe menne akkor én is szidnám a korlátozásokat. Ha te eseted is ilyen akkor megértem, hogy utálod az egészet, de szerintem neked csak az a problémád, hogy nem bulizhatsz és ezért beszélsz butaságokat"


71-es vagyok. Ez te mégis hol az anyámba olvastad a válaszomba? Egyrészt, nincs boltom. Másrészt eddig se jártam, és ezután se járok bulizni. Harmadrészt vásárolni (mi legalábbis) úgy megyünk, hogy listával és az kb 1 óra, nem rohangálunk mindennap boltba. Negyedrészt nem tudom, hogy mi volt butaság a válaszban, ezt örülnék, ha kifejtenéd, mert kíváncsi vagyok. Ötödrészt 25 éves létemre nincs facebookom, mert hányok tőle és amúgy egy szóval nem szidtam a korlátozásokat.

De remélem boldogabbá tettem a napodat azzal, hogy valakibe beleköthettél...

2021. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 whiteno ***** válasza:
100%
Szakembert is lehet félre vezetni.
2021. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem az erdőben is kell maszk ha egyedül vagy akkor is mert közterület. Közterületen is kötelező a szájmaszk használata. Mi számít közterületnek:

Közterületnek számít minden állami és önkormányzati terület, és azok a nyilvános területek, amely mindenki számára igénybe vehetők (még ha magántulajdonban vannak is, mint pl. egy bevásárlóközpont parkolója).

2021. márc. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
De jelenleg az van a törvényben hogy a maszk amellett hogy közterületen kell de emellett az belterület is legyen. Külterületen nem kell.
2021. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 everlight ***** válasza:
100%
Az ingyen élők országa ez így a korlátozások nem érintik az ingyen élőket ezért bármit ki lehet találni,bezzeg az egészség számára oly nélkülözhetetlen dohányboltokat nem merik bezáratni,tartanak a láncdohányosok lázadásától.
2021. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
100%
Mert a dohányzáshoz bárkinek joga van hozzászokni, de az esti sétához vagy csillagokhoz aki hozzászokik az már drognak minősül :) Le kell szoktatni minket drogosokat a csillag függőségünkről.
2021. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!