Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amióta kijárási tilalom van...

Amióta kijárási tilalom van 20:00 után csend honol este kint az utcán, nincs kiabálás, kocsiajtó csapkodás, stb. Nem kéne örökre bevezetni?

Figyelt kérdés
akár úgy hogy 22:00-23:§0 után
2021. márc. 13. 21:49
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
57 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Nem!


Mi értelme lenne?

Dugd be a füled ha zavar a zaj. Lehet, hogy te attól érzed jól magad ha bekuckózhatsz magadnak a szobába és nézheted a tv-t, de nem mindenki leli ám ebben örömét, márpedig a jó kedv mindenkinek kijár, nemcsak neked.


Ez a legönzőbb gondolat, hogy vezessék be örökké a kijárási tilalmat, csakazért, hogy "nekem jó legyen".

Más meg hadd szenvedjen...



Írom ezt úgy, hogy én is "csend" párti vagyok.

2021. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Költözz a világ végére akkor, nekem már rohadtul hiányzik egy jó hajnalig tartó sörözés 😀 amúgy is ez ma már a 4.,vagy 5. lezárásimádó kérdésed
2021. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Télen, sötétben még működött. Amint meleg lesz és világos este, esélytelen lesz fenntartani.
2021. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hülye vagy! Ez az első Bodrikám!
2021. márc. 13. 22:05
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Én se bánnám. Mondjuk 8 óra hamar lenne békeidőben de ilyen 10-11 óra után nem engednék hangoskodást.
2021. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem kéne.
2021. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Költözzél tanyára,ott csend van 8 után. Ja bocs,a kutyák ott is ugatnak. Akkor a pincét tudom javasolni
2021. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%

Kutya ugatás természetes hang normál körülmények között.


Hözöngő,ordibáló fiatalok, iszonyat hangos zenék, drogos örjöngések éjjel az már nem az.

2021. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ami Budapest belvárosában van, az tényleg élhetetlen és teljesen megértem, hogy valaki radikális megoldásokat is jónak vél, hogy elkerülje.


De szerintem nem a kijárási korlátozás lenne a megfelelő intézkedés, hanem a jelenleg is létező jogszabályok betartatása, vagyis, hogy tényleg kikényszerítik, hogy este 10 óra után ne legyen zaj. Nyugodtan mehet mindenki hangszigetelt szórakozóhelyekre bulizni, és a bulizók odafigyelhetnek rá, hogy normális hangerővel kommunikáljanak két szórakozóhely között, ne úgy, mintha túl kéne üvölteniük mindenkit.

2021. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy "este kint az utcán, nincs kiabálás, kocsiajtó csapkodás, stb.", de a 4 fal közt gyakrabban megy az "Erezd el a hajamaaaaat!", így nem egy bölcs dolog lenne ez sem.
2021. márc. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!