Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért nem állítsák vissza a...

Mért nem állítsák vissza a sorkatonaságot, mikor az jó?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a magyar társadalomban negatív mégitélése van a sorkatonaságnak. Mert mielőtt eltörölték, az minden volt, csak katonaság nem. Számos jótékony hatása van a sorkatonaságnak. Először is növeli a hadsereg erejét, ami a számokat tekintve szátnya állapotban van. A férfiak a katonaságtól lesznek igazi férfiak, ezért a társadalomra is jótékony hatással van. Különösen jót tenne ez a városi fiataloknak, melyek között több nő van már mint férfi. Nem a fiatalság ellen vagyok, kell a buli, kell a szórakozás, de kellene a katonaság is. Annak minden alapértéke amit az embereknek ad, és minden ami azzal kapcsolatos. Jó hatással lenne azokra a fiatalokra akiknek abból áll az élete, hogy délig alszik, gépezik, bulizik mindezt a szülei nyakán.

Természetesenn a professzionális katonaság is megmaradna, illetve ezzel együtt önfenntartóvá is lehet tenni a katonaságot.



2021. márc. 15. 13:14
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjátok már ezt a nyomorultat, hát nem látjátok, hogy csak trollkodik? Esze semmi
2021. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
76%
31-es-nek! Igazad van, ez vagy unatkozó kisfiú, vagy egykori őrmester elvtárs, aki azóta elmebeteg lett vagy masszív alkesz. Másra nem jók úgyse
2021. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
Mi a gond ezzel? Ennyire ellustult a társadalom? 130 évig volt sorkatonai szolgálat, senki nem halt bele. Akár 17 éves korra mindenki érettségizne, 18 éves kortól lenne egy sorkatonai szolgálat, ahhoz lenne kötve az érettségi utánna kerülne kiosztásra. Egyéni túlélési képességek is nőnének és meg tanulnának a bajbajutottakon is segíteni. Sokan ha összeesik valaki az utcán csak elmennek melette, vagy mire kitérnek a mentők már nagyobb baj van. Drogot, kábítószert, cigarettát ez idő alatt nem szabadna használni, segítené a leszokást. Ha véletlenül háború törne ki, nem lenne a lakosság tehetetlen, az összefogást is növelné, jobban összekovacsolná az embereket, nem ellenséget látnának egymásban hanem hinfitársat. Akinek ez mind nem fontos, sem pedig a haza védelme, az nyugodtan mehet külföldre. Finnországba és Svájcban ne nagyon menjen, mert ott is van sorkatonai szolgálat.
2021. márc. 15. 16:59
 34/57 A kérdező kommentje:
Lehet nyomorultazni itt,trollozni, de ti vagytok azok, akik rosszul gondolkodtok.
2021. márc. 15. 16:59
 35/57 anonim ***** válasza:
83%
És mikor lehetne levegőt venni őrmester elvtárs? Vagy arra is engedélyt kell kérni, és majd megparancsolják?
2021. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
74%
A Petrocelli sorozatban volt egy nagyon jó mondás, amit itt is alkalmazhatnánk a kérdezővel szemben. Mégpedig az a mondat, hogy "ha szellemi párbajt akarsz, ne állj ki idióta ellen".
2021. márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Látszik hogy te sosem voltál katona, és az itt kommentelők közül senki sem.
2021. márc. 15. 17:05
 38/57 A kérdező kommentje:
Aki nem tud értelmesen vitatkozni, van itt sok kérdés még. Menjetek oda. Nem értem mért csak ilyen beteg emberek válaszolnak ezen a szenyen. Ha valaki valakivel nem ért egyet, mindjárt mocskolja.
2021. márc. 15. 17:08
 39/57 anonim ***** válasza:
71%

Miért ilyen beteg emberek kérdeznek mint te? Vagy te nem érzed magad betegnek, ha ezt a sok baromságot komolyan is gondolod? Ha trollkodsz, akkor OK.

Igen, nem voltam katona, büszke is vagyok rá. Jobban is el tudom tölteni azt az időt, ami csak feleslegesen kidobott.

2021. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
77%
A kérdező szerintem nem troll. Én amikor kiírok egy kamu sorkatonaságos kérdést, akkor ahhoz sosem kommentelek ilyen sokáig.
2021. márc. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!