Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Dobrev Klára...

Szerintetek Dobrev Klára hozta be az új mutáns vírust?

Figyelt kérdés

Amit írok elsőre lehet hülyeségnek tűnik, de kérem mindeni gondolja végig.

Egyértelműnek látom, hogy a komcsi fajtája írtani akarja a magyarokat, és erre most remek alkalom lenne ha direkt kapja el a mutáns vírust, vagy akár pénzemberekkel kifejleszt egy veszélyes fajtát és azt direkt terjeszti.

Hiszen sehol máshol nincs ilyen felfutás most, ő pedig egyedüli fontos politkus lett beteg, igazi bosszú lenne tőle amiért nem tudja az uniós pénzeket ellopni. Az lmbt vírusra már imunisak vagyunk és ezért kell ett egy újabb.

Szerintetek is valójában ez Dobrev-mutáns? Toroczkai miért nem foglalkozik ezzel az üggyel, vagy a mihazánk mozgalom? Mert ha elsőre hülyeségnek is hallatszik, kérem gondolja végig mindenki alaposan mert egy komcsi mindenre képes!!! Főleg ma március 15e emlékenapján.


És észrevettétek hogy mihazánkos sohase lett beteg, zömmel komcsik halnak meg? szerintetek is minket megvéd az Isten?



2021. márc. 16. 00:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem Ő hozta be, az arcán már látszanak a mutálódások, tehát régebb óta benne van a vírus.
2021. márc. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Orbán meg maga a magyar mutáns.
2021. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Én erre csak azt tudom mondani, hogy Mórahalom közeli faluból származom, és a mihazank ezen a részen eléggé erős az ország többi pontjához képest. És sajnos a saját fülemmel hallok ekkora barmoságokat mi hazánk fanoktól. Pl Soros gyerekek

vérét issza és ezzel tartja magát fiatlon, a külföldi kutyafajták a sátánhoz tartoznak, vagy a parizerbe és és az oltasba chip van de folytathatnám. Természetesen nem mindegyik ilyen, de ez a párt pont arra jó hogy az ilyen gyökereket összegyűjtse egy kalapba. Szerintem ez már beteges és kezelni kellene.

2021. márc. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Én csak nem rég lettem mi hazánk támogató,régebben nem szerettem a radikálisokat,de a lezárás elleni harcukat támogatom,lehet rájuk szavazok majd.
2021. márc. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

#14 Én eleinte szimpatikusnak találtam Toroczkai Lászlót, de nem ért a gazdasághoz a mögötte álló emberek meg ajaj...; Eddig egyetlen ilyen jellegű kezdeményezése volt a magyar falu program ahol földet ad a környéken. Hát ember legyen a talpán aki azon a szar homokbuckán bármit is meg tud termelni :D konkrétan kész öngyilkosság. Ráadásul más munkát találni eléggé nehézkes arra fele.

De ez olyan mintha Karácsony Gergely azzal akarná az embereket Pestre csalni hogy a Margit szigeten banánt és narancsot kell termeszteni, mást nem szabad.

Ha viccpártot szeretnék akkor jó nekem a kutyapárt is.


A tüntetés pontjai is ellentmondásosak, ne zárjanak a munkahelyek de aki veszélyeztetett maradjon otthon. Na most sok 55-65 közötti veszélyeztetett van, a főnökét halálba nem érdekli ha elkapja a betegséget, vagy dolgozik vagy ki lesz rúgva, most úgy is könnyen talál bárkit. Nagy szavak tartalom nélkül.

2021. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
81%

* elírtam : Nagy szavak realitás nélkül; Bocsánat csak fáradt vagyok :D


Az lemaradt hogy az önkormányzat vagy a kormány éppen amelyik bekaszálja a sok pénzt rajtuk röhög magába.

2021. márc. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Nem láttam ilyen statisztikát hogy kik halnak meg, állítólag sok elhízott, szóval inkább fogyjatok le úgyis sor van a boltokban, nem kell annyi kaját venni. Nem tudom milyen mutánsról van szó, én már nem bírom követni ezeket a dolgokat. De ezt a kérdést nem dk-s írta ki? Olyan mintha ilyen lejáratós kérdés lenne, bocs hogy észrevettem.
2021. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő szülte Sorost, aki behozta.
2021. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

#18-as! De jót nevettem ezen a soros-dobrev gyereken!


Egyébként Kérdező, nem hinném, hogy ez így működne, hogy egy ember hozta be az új mutánst.

2021. márc. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de volt, hogy külföldre a fideszes nagyrabecsült méééélyen tisztelt maszk nélküli politikus elvtárs vitte ki.
2021. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!