Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Dobrev Klára...

Szerintetek Dobrev Klára hozta be az új mutáns vírust?

Figyelt kérdés

Amit írok elsőre lehet hülyeségnek tűnik, de kérem mindeni gondolja végig.

Egyértelműnek látom, hogy a komcsi fajtája írtani akarja a magyarokat, és erre most remek alkalom lenne ha direkt kapja el a mutáns vírust, vagy akár pénzemberekkel kifejleszt egy veszélyes fajtát és azt direkt terjeszti.

Hiszen sehol máshol nincs ilyen felfutás most, ő pedig egyedüli fontos politkus lett beteg, igazi bosszú lenne tőle amiért nem tudja az uniós pénzeket ellopni. Az lmbt vírusra már imunisak vagyunk és ezért kell ett egy újabb.

Szerintetek is valójában ez Dobrev-mutáns? Toroczkai miért nem foglalkozik ezzel az üggyel, vagy a mihazánk mozgalom? Mert ha elsőre hülyeségnek is hallatszik, kérem gondolja végig mindenki alaposan mert egy komcsi mindenre képes!!! Főleg ma március 15e emlékenapján.


És észrevettétek hogy mihazánkos sohase lett beteg, zömmel komcsik halnak meg? szerintetek is minket megvéd az Isten?



2021. márc. 16. 00:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Én csak kommenteket akarok itt olvasni de sajnos még egy sincs 😂😂😂
2021. márc. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Én is így kezdtem... trollkodással. Aztán annyira beleéltem magam hogy a végén fideszes lettem. Azóta rettegek a migránsoktól.


Szóval csak óvatosan! 😂

2021. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem.Az én voltam.Bocsi. :)
2021. márc. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Elmebeteg vagy 😔
2021. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Jaj istenem, ezt a szart hogy Gyurcsány mutáns már olvastam valami random kis bloggernél. Szerintem az idei top3 legnagyobb marhasága között van.

A szomorú nem is az volt hogy ezt pár ember tényleg elhiszi, hanem hogy micsoda primitív alkalom hogy a saját módjukban egy jót fröcsögve b*zizhassanak vagy zsidózhassanak stb

A jobboldal mániákusan magába szippantja az ilyen egyszerű kocsmatöltelékeket.

2021. márc. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fsms ***** válasza:
49%
Biztos, hogy ő hozta be az ebolával együtt , de Cecília sajnos elfelejtette tájékoztatni az embereket. Lehet összejátszanak?
2021. márc. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Megpróbálom komolyan venni a kérdést.

Szerintem nem Klára hozta be.

2021. márc. 16. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, szerintem te hoztad be, csak másra akarod terelni a gyanút.

Amit írtál, elsőre hülyeségnek tűnik, de másodikra is.

2021. márc. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Az, hogy sehol máshol nincs ilyen felfutás, arról nem a DK vagy más ellenzéki, tehet, az bizony az Orbán-kormány alkalmatlanságáról szól.


Egyébként egy kommunista párt van jelenleg, az a Munkáspárt. Annak elnöke pedig kifejezetten örült az országgyűlési választások eredményének, a 2/3-os Fidesz győzelemnek, és nem zavarta őket, hogy sehol sincsenek.

2021. márc. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2021. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!