Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert akarjak ram eroltetni...

Miert akarjak ram eroltetni az oltast,ha egeszseges fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok,egeszsegesen taplalkozom,sportolok.


Miert akarjak ram eroltetni az oltast?


Az nem lehet az ervuk,hogy mer akkor nem adod tovabb.


Oltassal is tovabb lehet adni.



Meg most mar pedzegetik,hogy gyerekeknek,kisbabaknak is be fogjak.


Minek,ha csak a rozzant,egeszsegtelenul taplalkozo,elhizott embereken okoz bajt a virus?


Ti ertitek ezt?


2021. márc. 18. 11:19
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
45%
Azért, hogy az is maradj!
2021. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Eddig sem az oltastol voltam es vagyok egeszseges
2021. márc. 18. 11:23
 3/45 anonim ***** válasza:
56%
Engem senki nem erőltet rá. Amúgy az időseknek azért van hogy mivel gyenge test és öregek, nekik a felkelés is nehézkes. De egy fiatal elvan a gép előtt is, meg a suliba. Ezt mondják ez az és érvük
2021. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Ki kényszerít rá? Én egyébként egyetértek veled olyan szempontból hogy egészséges fiatalként feleslegesnek tartom, de nem is érzem a kényszert.
2021. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
36%

Hát barátom, szar lehet agyi aktivitás nélkül élni. Rozzant, egészségtelenül táplálkozó, elhízott ember vagyok, akinek már az is extrém sport, ha 40 kiló cuccot kell hazahozni a boltból. Többször is voltam már fertőzött, mégis itt vagyok, és semmiféle maradandó bajom nem lett.


Ideje lenne belátni, hogy baromira nem tudja senki, mitől függ a fertőzés végkimenetele.

2021. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Tv,radio,internet csak ezt nyomatja,hogy oltakozzal.


Csak igy lehetunk tul ezen au egeszen es stb. zsarolo szovegek

2021. márc. 18. 11:26
 7/45 anonim ***** válasza:
93%
Ja akkor segítek: kapcsold ki ezeket. Nekünk nincs tvnk, rádiót meg a kocsiba se hallgatok.
2021. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
5:akkor ideje lenne ledobni a sertes jelmezt es mozognod,mert nem a korona fog a sirba vinni,hanem a szivbetegseg,cukorbetegseg,magasvernyomas. En nem dicsekednek a helyedben ezzel,hogy igenytelenul nem erdekel a sajat tested.
2021. márc. 18. 11:28
 9/45 anonim ***** válasza:
52%
Nem erőlteti rád senki. Te csak hőbörögni jöttél ide.
2021. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
57%
9) dehogynem erőltetik,azért vannak a korlátozások.Ezzel zsarolnak vedd már észre.
2021. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!