Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert akarjak ram eroltetni...

Miert akarjak ram eroltetni az oltast,ha egeszseges fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok,egeszsegesen taplalkozom,sportolok.


Miert akarjak ram eroltetni az oltast?


Az nem lehet az ervuk,hogy mer akkor nem adod tovabb.


Oltassal is tovabb lehet adni.



Meg most mar pedzegetik,hogy gyerekeknek,kisbabaknak is be fogjak.


Minek,ha csak a rozzant,egeszsegtelenul taplalkozo,elhizott embereken okoz bajt a virus?


Ti ertitek ezt?


2021. márc. 18. 11:19
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
39%

"Minek,ha csak a rozzant,egeszsegtelenul taplalkozo,elhizott embereken okoz bajt a virus?" - az azért megvan, hogy egészséges fiatalként is belehalhatsz? Vagy ha nem, ott vannak a hosszútávú szövődmények: tüdőkapacitás csökkenése, idegrendszeri károsodás, agykéreg sorvadás, krónikus fáradtság szindróma, hogy csak egy párat említsek.

Nem tudom, te hogy vagy vele, én még min. 40 évig szeretném használni a tüdőmet - meg az agyamat is.

Amúgy nem zsarol senki.

2021. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
62%

"25 eves vagyok,egeszsegesen taplalkozom,sportolok."


Jól teszed, ezzel teszel legtöbbet az egészségedért, nem az oltással meg maszkhordással. Csak így tovább, én is így teszek. Mindenkinek így kéne cselekedni, csak hát az átlagember bszik rá, inkább oltástól, maszkoktól, kormánytól, gyógyszerektől, stb. várja, hogy egészséges legyen.

2021. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
23%

Ha éve lett volna vakcina és mindenki beoltanak vele, akkor nem alakultak volna ki a mutációk. A mostani mutációk és veszélyesebbek a fiatalabbakra, mint az eredeti vírus.

Ha majd jön az a mutáció, ami sorra szedi le a 20-on éveseket, akkor fogok jót röhögni rajtatok.

2021. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
42%

Nem akarlak tovább rémiszteni, de felsőbb hatalmak erőltetik. Bill Gates kifejlesztett valami mesterséges anyagot ami megváltoztatja örökre a természetes génállományodat. Ezért akarják beléd juttatni.

Sry, de ez az igazság. Engem sosem fognak beoltani ezzel, ha kell elmenekülök egy olyan országba, ahol jobban ellenáll a kormány Bill Gates akaratának. Orbán csak egy szerencsétlen báb.

2021. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

12. Koszonom szepen es neked is igy tovabb :)


Igen en mindig is ugy gondolkodtam,hogy nem a kulso mesterseges segitseget kell varni.


De hat az atlagember ,aki reggelire megeszik 2db aldis mindenfele mereggel teli pogacsat es leobliti egy energiaitallak es ebedre megeszi a zsiros marhatokanyt vacsira meg oreo kekszet eszik es egesz nap csak ül az szerintem is csak az oltastol varhatja a csodat,mert a sajat testetol ilyen etelekkel nem.

2021. márc. 18. 11:37
 16/45 anonim ***** válasza:
80%
13 nyilván ha olyan járvány van ami a fiatalokat oldosi akkor van értelme beoltatni magad, szóval az teljesen más helyzet, mert ott egy szuri meg a halál közt dontessz. De most nem.
2021. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
25%
Mindenkibe kell chip, nincs kivétel.
2021. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
11%

Senki nem erőltet rád semmit kedves, legalábbis azóta, hogy fellhagytál a tanulmányaiddal.

De ha megengedsz - alázattal - néhány megjegyzést.

Kedves biológia tanárod elfelejtett téged felvilágosítani arról, hogy aki meghal, azt bedobják egy gödörbe, földet dobnak rá és ott hagyják.

Kedves matek tanárod nem emelt szót, amikor te szunyókáltál a hatványsorok alatt.

Humán tanáraid elnézték, hogy simán önző fszkalap maradjál. Olyan senkiházi, aki csak az ÉN szót ismételgeti.

És sajnos kiengetek az életbe.

totál hülyén, kedvesem.


Na, most ennek isszuk a levét mi adófizetők. :(

2021. márc. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 molnarmarcell21 ***** válasza:
59%

"Miert akarjak ram eroltetni az oltast,ha egeszseges fiatal vagyok?"


Újabb laikus, aki pontosabban látja a helyzetet a szakembereknél.


'-_-

2021. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
28%
Egyrészt ahogy többen is írták, senki nem erőltet rád semmit. Ha viszont te is kellenél a nyájimmunitáshoz, és az a szabály, hogy amíg azt el nem érjük, addig otthon ülsz kussban és nem mozdulsz sehova, akkor ez volt az ára a minden tudományos alapot nélkülöző elutasításodnak. Merthogy (és ez a válasz a kérdésedre) a nyájimmunitás miatt kell, hogy lehetőleg minél többen megkapják az oltást. Tudnám, miért kizárólag abból tudsz/tudnak a hozzád hasonlóan gondolkodók kiindulni, hogy egyedül az lehet a kérdés, hogy NEKTEK személy szerint miért van szükségetek az oltásra. Sok kis világközepe b+, az persze fel sem merül, hogy nem csak rólatok van szó, hanem mondjuk arról, hogy a saját hülyeségetek miatt nem kéne legyilkolni a nagyit. Hidd el, őszintén mondnom, hogy ha csak arról lenne szó, hogy nem oltatod be magad és ennek kizárólag az lehetne a következménye, hogy esetleg te (és csak te) belehalsz, azt nagyjából ballisztikus ívben szarná le mindenki. Sajnos azonban nem csak erről van szó. Ha nyitást akarsz, ha azt akarod, hogy ne ebbe haljanak bele az ismerőseid, hogy minél kisebb károkat szenvedjen a gazdaság, hogy talán ne menjenek tönkre a kedvenc vengédlátóhelyeid, hogy mehess nyaralni (+további, tetszőleges motivációk), akkor legyél szíves és oltasd be magad, ha jut vakcina. Ez nagyjából az állampolgári kötelességed jelen helyzetben. Amíg nem jut, addig meg tedd fel a maszkot az orrodra is közterületen, és lehetőség szerint ne mozogj feleslegesen sehova. Köszi!
2021. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!