Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert akarjak ram eroltetni...

Miert akarjak ram eroltetni az oltast,ha egeszseges fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok,egeszsegesen taplalkozom,sportolok.


Miert akarjak ram eroltetni az oltast?


Az nem lehet az ervuk,hogy mer akkor nem adod tovabb.


Oltassal is tovabb lehet adni.



Meg most mar pedzegetik,hogy gyerekeknek,kisbabaknak is be fogjak.


Minek,ha csak a rozzant,egeszsegtelenul taplalkozo,elhizott embereken okoz bajt a virus?


Ti ertitek ezt?


2021. márc. 18. 11:19
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Igen. Írta:homo sapiens
2021. márc. 18. 13:21
 32/45 anonim ***** válasza:
61%
Azért akarják rád erőltetni mert a félelem elvette az eszüket. Röviden: fogyatékosok.
2021. márc. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
80%

Tehát az egészséges fiatalok legyenek a betegeskedő öregeket vagy az elhízott, kinyirt immunrendszerű dagadékokra tekintettel és ezért oltassák be magukat. Szép logika.


Szeretném, ha az autósok tekintettel lennének arra a károsanyag kibocsátásra, ami miattuk van és letennék az autót, hiszen a légszennyezettség nekik köszönhetően az egekben van ami többszáz ember halálát okozza évente.

Szeretném, ha az idősek tekintettel lennének a fiatalokra vagy dolgozó korosztályra, és nem reggel csúcsidőben utaznának a város egyik végéből a másikba a 30 ft-al olcsóbb farhátat megvenni.


Jó duma ez a "legyünk tekintettel a másikra" dolog, csak nem életszerű.

2021. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
31%

"De mégvalami: az ősember sosem oltakozott. Nem is élt 30 évnél sokkal tovább... Olyan egészségtelen ételeket sem nagyon evett, mint cukor, nem ismerte a zsírsav fogalmát sem, és a mesterséges adalékokat sem. Ősemberként élsz te is?"


Én pl. utálom a csokikat, sütiket... régen imádtam, de ma már nem esik jól, ezért nem eszem... nem kényszer, nem fogyókúra, szimplán már nem kívánom... Pedig nem vagyok ősember... :D Miért kell ezt a 2 dolgot egyből összekötni?!

2021. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
57%
Orosz rulett.
2021. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
54%
Csak egy kérdés: halott már valaki covid miatt meghalt politikusról? Nem fura egy kicsit?
2021. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
42%

#36. Igen, hallottunk.

[link]


Mi ebben a furcsa?

2021. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
67%

"Ha majd jön az a mutáció, ami sorra szedi le a 20-on éveseket, akkor fogok jót röhögni rajtatok."


Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben! :)

2021. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
58%
Az az átkozott pénz!... Berendeltek egy rakás hulladékot és nem jön vissza a lóvé - a számításaiknak megfelelően pofátlanul magas haszonnal... Erre más, ép ésszel felfogható magyarázat nem is lehet, mint ez! "Közvetítő cégek"!... Ugyan már!
2021. márc. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
52%
#37 Egy 28 éves ember nem hal meg covidban. Származására való tekintettel dizájnerdrog-túladagolás lehetett a halál valódi oka, csak korábban még koronavírussal is megfertőződött.
2021. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!