Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert akarjak ram eroltetni...

Miert akarjak ram eroltetni az oltast,ha egeszseges fiatal vagyok?

Figyelt kérdés

25 eves vagyok,egeszsegesen taplalkozom,sportolok.


Miert akarjak ram eroltetni az oltast?


Az nem lehet az ervuk,hogy mer akkor nem adod tovabb.


Oltassal is tovabb lehet adni.



Meg most mar pedzegetik,hogy gyerekeknek,kisbabaknak is be fogjak.


Minek,ha csak a rozzant,egeszsegtelenul taplalkozo,elhizott embereken okoz bajt a virus?


Ti ertitek ezt?


2021. márc. 18. 11:19
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
42%

Kedves Béci és anonim!


Talán ha a nagyik nem szarnának bele az egészbe jó magasról már a kezdetektől fogva, nem is kéne őket mitől megvédeni. Míg volt vásárlási sáv, kivétel nélkül minden nap találkoztam velük az én sávomban is a sorokban, és a kutya nem foglalkozott velük. Az öregek ugyanolyan zavartalanul akarták és akarják most is élni az életüket, piacozással, boltbajárkálással, a húspult előtti pletykálgatással, buszozással, ahogy ezelőtt, nem foglalkoznak ezzel az egésszel.


Aztan állítólag nekem kéne még ezekre a mindent telibeszaró emberekre tekintettel lennem életerős fiatalként, én legyek az, aki otthon kuksol, én veszítsem el a munkámat, én legyek az, aki béta teszteli ezt a sebtében összedobott vakcinát (tipp: AstraZeneca körüli vizsgálódás) én áldozzak be mindent a kedvükért, mintha nekem nem volna ugye életem amit fel akarnék építeni. Fordítva ültök ti a lovon.

2021. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 Koplárovics Béci ***** válasza:
46%

"Talán ha a nagyik nem szarnának bele az egészbe jó magasról már a kezdetektől fogva, nem is kéne őket mitől megvédeni. "


Messze nem csak a nagyikról van szó, azt hiszem ez már többször is elhangzott. Sajnálom, ha nem sikerült felfogni. Legalábbis már régen nem. Nagyon gyakran olyanokról is, akik még magukról sem tudják, hogy van valamilyen betegségük. Ráadásul eleve nem csak arról, hogy meghal valaki, hanem hogy megszenvedi a betegséget, illetve akár közép- vagy hosszútávú szövődményei lesznek.


" mintha nekem nem volna ugye életem amit fel akarnék építeni"


Minél több ember húzza minél hosszabb ideig azt, hogy nem kér az oltásból, annál később lesz nyitás, annál később tudod normális(abb) körülmények között építeni azt a bizonyos életet. Elég nehéz megérteni, hogy ez miért jó neked.


"sebtében összedobott vakcinát "


Annyira nem sebtében, mivel nem a nulláról kellett indulni. A különböző koronavírusokkal már volt tapasztalat, ami elég jó kiindulópont. Ugyanakkor magáról a vírusról sem tudunk többet. Sem a konkrét hatásairól, sem a későbbi szövődményieről. Amit tudunk, az meg nem valami jó, hogy úgy mondjam még a sebtében összedobott vakcinák eddigi vélt vagy valós mellékhatásai a kanyarban sincsenek hozzá képest. Úgy gondolod, hogy jobb volna inkább elkapni a vírus, kockáztatni azt, hogy megszenveded? Arról egyébként van-e bármilyen összefüggés, hogy akinek voltak súlyosabb mellékhatásai esetlegesen akár az AstraZeneca oltásnak köszönhetően, azoknak volt-e bármi alapbetegsége? Mert ha volt, akkor esetleg az oltás azt a bizonyos betegséget hasonlóan felerősíthette-felgyorsíthatta-súlyosbíthatta, mint ahogyan azt a Covid is teszi. Értsd: volt-e komoly mellékhatása teljesen egészséges embereknél?

2021. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
53%

Nemrégiben még arról nyilatkoztak, hogy nem lesz kötelező az oltás:

[link]


De mint tudjuk, pártunk és kormányunk nem a szavahihetőségéről híres.

2021. márc. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van. Az unokatesóm se oltattabe magát, én meg igen. Lehetnek mellékhatásai az oltásnak mert ez csak kísérlet. Jobb megvárni a végét és ha kiderül hogy nincs mellékhatása senkinek akkor még mindig gondolkozhatsz az oltáson.
2021. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
74%
Az már nem derül ki, mert számos mellékhatásra fény derült már mostanra, és akadnak közöttük halálosak is. Akinek kedves az élete, az ne oltasson!
2021. júl. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!