Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz elegük az emberekne...

Mikor lesz elegük az embereknek a covidból?

Figyelt kérdés

[link]


"a maszkviselés még évekig maradhat... " Ez most komoly?


A jövőben tényleg ennyire fontos lehet majd az elővigyázatosság, hogy megmarad a maszkos bohóckodás? Lesz még valaha az élet olyan "szabad", mint akár csak 13 hónapja? Vagy mindig lesz valami alap óvintézkedés?


Akiket ismerek a 90 százelékuk nem veszi komolyan ezt az egészet, még most, a "magas" halálozások alkalmával sem. Amint lehet, mindenki leveszi a maszkot, a többség be sem akarja magát oltatni (nem ellenállásból, egyszerűen nem érdekli). A többéget akkor is arra gondolna, h hova megy nyaralni, miközben maszk nélkül cigizik/eszik az utcán, ha napi 1000 ember halna meg.

De akkor miért tűrik el? Hónapok óta nem mehet ki az emberek többsége 8 után az utcára. Ez meddig tartható fent? Mikor lesz kollektív elégedetlenség?


(itt most nem is a magyar politikára gondolok, hanem úgy összességében a szabadságkorlátozó intézkedésekre a mai világban)



2021. márc. 21. 23:25
A kérdező szavazást indított:
fél éven belül visszaáll a régi rend
néhány éven belül visszaáll a régi rend
a maszkviselés normává változik, úgy mint pl. Japánban
51 szavazat
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
62%
a 200. ilyen jellegű kérdés után is elmondjuk neked, hogy mindenkinek elege van belőle, de ez nem úgy működik, hogy én most elegem van, és menj innen covid. jajjgathattok, tüncikézhettek, azt csináltok, amit akartok. a vírust nem érdekli.
2021. márc. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
73%
Mindig jönnek új, a jelenlegi vakcinának ellenálló mutánsok. Így hát soha nem lesz vége. Ez az új világrend. Ha nem tetszik költözz el Floridába.
2021. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
49%

Egyetértek első válaszolóval.

Nem az a fontos, hogy nekünk mikor lesz elegünk a covidból, hanem hogy a covidnak mikor lesz elege belőlünk.

Egyelőre úgy tűnik, szívesen lakozik bennünk, ha teheti.

2021. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
48%
Mi az új világrend? azt sem tudod mit jelent ez a szó
2021. márc. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

#1 Gondolom te az a fajta vagy, aki miután tizedjére is szarba lép, azzal nyugtatja magát, hogy "ez volt az utolsó", ezután már csak jobb lehet, ez még belefér.


#2 "Mindig jönnek új, a jelenlegi vakcinának ellenálló mutánsok. Így hát soha nem lesz vége. Ez az új világrend."


Pontosan.

2021. márc. 21. 23:29
 6/50 A kérdező kommentje:
Régi rendet írtam, nem világrendet.
2021. márc. 21. 23:30
 7/50 anonim ***** válasza:
19%

Nem, én az a fajta vagyok, akire, ha ömlik a szar, nem áll alá. Főleg nem úgy, hogy "én nem vok birka, nekem ne mondja senki, hogy a szar büdös!"


Egyelőre úgy tűnik, hogy te viszont örömmel alá állnál. Semmi baj, elmondom neked is akkor, hogy nyugodtan öngyilkos lehetsz. Nyald meg a bojler vezetékét, senkit sem érdekel, hidd el! De, ha másnál elmegy az áram, akkor viszont a... Na, szóval érted?

2021. márc. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
18%

Neked kérdező milyen szakképesítésed van, aminek bármi köze lehet egy ország igazgatásához, járványok kezeléséhez, stb.? Semmi, igaz?


Miniszterelnök vagy esetleg, vagy epidemológus? Nem, ugye? Akkor te neked annyi beleszólásod van ebbe, mint egy 8 éves kisgyereknek. Semennyi!

2021. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

#7 Inkább az a fajta vagy, aki még 2040-ben is tripla maszkot fog hordani, mert ő bizony felelősségteljes és nem áll a szar alá, sőt, még a bojlert sem nyalogatja.


Tipikus szolga vagy, akit egy életen keresztül lehet hitegetni, hogy:


"Látod, most korlátozlak, de ez neked igazából jó"


Azért néha kibújsz az asztal alól?

2021. márc. 21. 23:36
 10/50 árokpart ***** válasza:
2021. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!