Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell várni az ország...

Miért kell várni az ország újranyitásával a 65 év felettiek beoltására? Miért nem kérik meg őket, hogy most 2 hónapig ők maradjanak otthon?

Figyelt kérdés
Orbán Viktor kijelentette, hogy a gazdaság újraindításával meg kell várni, amíg minden 65 éven felülit beoltanak, aki regisztrált. Ahelyett, hogy mindenkit büntetnek a korlátozásokkal miért nem kérik meg a még nem oltott 65 éven felülieket, hogy maradjanak otthon, és miért nem kapnak egy dedikált vásárlási idősávot mondjuk heti 3 nap, 2 órában, amikor mehetnek vásárolni?
2021. márc. 23. 16:20
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
23%
De mit nem értesz azon, hogy nem rettegek a covidtól? Ennyit nem tudtok felfogni ennyi idő alatt? Azt mondom, hogy a járvány érintkezésekkel terjed így érintkezzünk kevesebbet és ne legyenek nyitva azok a helyek, amikre nincs szükség. Ezen mi a bérrettegés? Itt se bér nincs se rettegés. Mellesleg a kórházak telvannak covidosokkal, pont a magukat bátraknak tartók miatt. Miért rettegek én a covidtól? Meg is tudod magyarázni? Fent leírtam a nézetemet, ez rettegés?
2021. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
68%

Eddig a létszükségleten rugóztál. Szerintem szépen levezettem, hogy miért létszükségletek a fent említett helyek a járványpolitikától függetlenül. Melyik mondatot nem tudtad értelmezni?


Egyik oldalon bizonygatod, hogy neeem, te nem vagy rettegő birka, de a másik oldalon bezáratnál mindent, ahol emberek (nemcsak szórakozó, DOLGOZÓ, családjukat fenntartó emberek is) nagyobb létszámban megfordulhatnak. Ez olyan, mint amikor valaki bizonygatja, hogy ő nem ítéli el a melegeket, de..., nem cigányellenes, de..., nem zsidógyűlölő, de...

2021. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
18%
Én nem záratnék be semmit hülyegyerek. A kenyér létszükséglet, a színház nem az. Ha tetszik ha nem. A mondatod érthető, csak téves. Ugyanis másból is lehet pénzt keresni kenyérre, ha ő nem talál munkát attól még a kenyér a létszükséglet nem a mozi. Akkor elmondom neked, én nem írtam bezáratásról itt. Arról írtam, hogy ameddig tart a járvány ne érintkezzünk csak keveset. És tudod birka, ha valaki éppen lemenne moziba, valaki miatta talán covidos lesz. Érted már? EGyik ember megkapja a szükségletét de valakit talán megfertőz miatta. Én erről beszélek, ezt nem érted, én nem rettegek, bár az agyad képtelen felfopgni, talán te itt a gyk-n jobban tudod, hogy én mire gondolok, mint saját magam. Csak tudod azzal ti nem foglalkoztok, ha valaki miattatok lesz covidos, ezért nem értitek meg, mert van egy másik oldal, amit ti nem vesztek figyelembe. A másik oldald a sok covidos, részben a kórházban. Na én velük foglalkozom és ezért nem vagyok rettegő és senki se fizet érte, kedves gyakoris orákulum. Te nem ismersz félre, de...
2021. márc. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
22%
Vagy azt is kétségbe vonod, hogy amikor tele voltak a szórakozóhelyek, ott terjedt a vírus? Szerinted ha én hülyeséget beszélek, a fullig tele szórakozóhelyen nem kapta el senki? Ha azon kiakadtok, hogy a boltban van tömeg, akkor miért nem baj nektek a sokkal nagyobb, zsúfoltabb tömeg?
2021. márc. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
67%
Te menthetetlen vagy. Hogy kettőnk közül melyik a nagyobb birka, arra pedig kár szót pazarolni, mert az írásaid után mindannyiunk számára egyértelmű.
2021. márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd, ez egy troll. Számtalanszor leírtuk neki azokat a dolgokat, amiket még mindig nem hajlandó megérteni. Biztos, hogy direkt csinálja, mert ha valóban ennyire hülye lenne, azt sem tudná, hogy kell választ írni.
2021. márc. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
0%
Akkor írjátok le nekem, hogy mi a szélsőséges felfogás azon, hogy járványkor mondjuk bulizni ne járjanak az emberek? Mert az is tele volt. A színházban, hogyha maszkban 2 méterre egymástól állnak, az más tészta. Na de bulizni rendesen tömegben nem kéne, pedig az is tele volt. Ha tényleg rendesen, 2 méterre egymástól maszkban mennek az emberek moziba, vagy színházba, az még oké, csak a magyarok ezt betartják szerintetek? Dehogy. Pedig az más lenne. Viszont például egy tele szórakozóhely az már rendesen veszélyes kategória. Ezen mi a szelsőséges bérettegés? Akkor inkább boltban zsúfolódjanak az emberek maszkban, mint pl szórakozóhelyen. Én nem akarnék midnent zárva tartani, csak a feleslegesebb dolgokat és a többiben meg akkor legyenek szabályok és ne csak akkor tartsák be, ha megbüntet érte a rendőr vagy akárki. Nyilván az üres utcán nem érdemes járványügyileg a maszk, viszont ha csak akkor veszi fel valaki ha rendőrt lát, na az nem jó. Ez nektek szélsőséges felfogás és bérrettegés?
2021. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Lejárt lemez vagy már haver, engedd el.
2021. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
0%
Én akkor írok egy kérdéshez, amikor akarok. Miért vagyok bérrettegő ha azt mondom, hogy bizonyos helyekre lehetne menni, csak a maygar ember nem vigyáz a másikra de bizonyos helyekre meg akkor, ha vége van már a tömeges fertőzéseknek? Mi a szélsőséges azon, hogy zárt térben tömegben terjed a vírus? Ugye ez is kamu? Vagy szerintetek nem adja át a másiknak a vírust valaki egy szórakozóhelyen? Ezt is csak kitalálom? Vagy azt is én találtam ki, hogy ha rendőrt látnak sokan akkor vesznek fel maszkot, akár tömegben is? Ez is hülyeség? AKkor írd le, hogy ezen mi a szélsőséges és ki fizet nekem azért, mert leírom, hogy tömegben terjed a vírus. Szeretném tudni, hogy engem ki fizet.
2021. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!