Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az oltasellenesek...

Szerintetek az oltasellenesek miatt nem lesz majd nyitas azutan, hogy elertek egy minimalis (mondjuk tegyuk fel 30-40%-os) atoltottsagi szintet?

Figyelt kérdés

Tartok tole, hogy bar nyarig beoltanak mindenkit, aki regisztrált, a nyajimmunitas igy sem fog kialakulni, mert ahhoz szakertok szerint 60-80%-os atoltottsag kene. Nem vagyok szakerto, de bizok abban, amit Anthony Fauci, az Amerikai Immunologiai Intezet vezetoptofesszora mondott. Ekkora atoltottsag viszont biztos nem lesz egyelore, mert sokan nem akarnak a meg tesztfazisban levo legujabb kinai es indiai oltoanyagokkal oltakozni, rengetegen meg várnanak inkabb eveket, es inkabb megfertozodnenek kozben mig kiderul nehany esetleges mellekhatasa a kulonbozo vakcinaknak.


Szerintetek igy lesz majd nyitas egyaltalan, vagy miattuk tovabbra is maszkot kell mindenkinek viselnie? Esetleg tenyleg megvarjuk, mig az osszes be nem oltott meg-vagy ujrafertozodik es csak aztan lesz ennek vege? Vagy soha?



2021. márc. 25. 12:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha elkaphatom elvileg oltás ellenére a covidot akkor miért vállaljam az oltás kockázatát is?🤓
2021. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sokaknal kisebb az oltassal jaro kockázat, meg ugy is ha ezek utan kimutathato benne a virus, mint maganak a virusnak a kovetkezmenye csak oltas nelkul.
2021. márc. 25. 13:09
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
De ha nem vagyok veszélyeztetett kategoriába akkor miért nem elég csak az időseknek? Elvileg őket védjük. De nekik se ajánlanám a kínait vagy az oroszt...
2021. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%

"Olyan veszélyes ez a COVID, hogy hiába akarom elkapni, sehogy sem sikerül."


A mélyigénytelen emberekre nem megy, főleg, ha kankó, szifilisz, hüvelygomba már van!

2021. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Örülj neki. Sajnos nekem egy ismerősöm édesanyja tegnap húnyt el benne. Én nyáron már átestem rajta.
2021. márc. 25. 15:00
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi is a kérdés? Úgy tűnik, mintha implicite meg is válaszoltad volna. Ez a retorika a burkolt uszítás esete.
2021. márc. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez egyik előző hasonló kérdésnél írta egy hozzászóló, hogy az oltásellenesek a valóságban csak nagyon kevesen vannak, és csak itt a neten tűnik úgy, mintha sokan lennének. Ha tényleg így van, akkor meg mi a frász miatt kell félni tőlük ennyire? Ha csak egy elenyésző kisebbség.
2021. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
27%
#17 csakhogy a hülyeség fertőző. Ezért idejében útját kell állni mielőtt ez az elenyésző kisebbség nagyobbra nő.
2021. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%

18-A hülyeség az,hogy mindenkit be kell oltani.

Mivel ezt nem tudod cáfolni,ezért marad számodra az anyázás és az oltatlanok lejáratása,hülyének beállítása.

Egyszerűek vagytok,mint a faék,sajnos.

2021. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!