Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy Winstrol kuratol lehet...

Egy Winstrol kuratol lehet komoly bajom?

Figyelt kérdés

sokat olvasgattam es arra jutottam hogy ez a legbiztonsagosabb szer, mivel nem alakul osztrogenne es kisebb az androgen hatasa. Viszont nem igazan tomegeleshez alkalmas, ami most nekem a fobb szempont. Ettol a szertol is kialakulhat impotencia es hajhullas?

Bar sokan a dianabolt mondjak h az a jo cucc de nagyon erosen androgen es erosen aromatizalodik es emiatt tobb a mellekhatas (noi mellek kialakulasa) + nagyobb az esely arra hogy ki fog alakulni. Es ehhez a szerhez ajanlatos egy kiegeszito gyogyszer is ami ezeket megakadalyozza (nolvadex). Na szoval osszese 3 kerdes: 1. A cimben

2. Winstrol vagy dianabol?

3. Mekkora esellyel alakulhat ki kellemetlen mellekhatas winstrol illetbe a dianabol eseteben?



2016. aug. 26. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiválasztottad a 2 legszrabbat. A wini tolja el pl. az egyik legerősebben az ldl-hdl koleszterin arányát. Valamint gondolom orálisan gondolod, mind a kettő májtoxikus.
2016. aug. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, az injekcioktol tartok. De egyetlen egy 6 hetes kura is kicsinalja a majat? Sose cuccoltam, olvastam sokat de jo lenne mas tapasztaltabb emberek informacioi alapjan elindulni. Ha ez a 2 legrosszabb akkor milyen szer van ami nem okoz olyan kemeny mellekhatasokat?
2016. aug. 26. 22:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És mégis mi a szart vársz egyetlen 6 hetes kúrától, valami csöves orális szarral? Agyad az nem sok van, inkább azt fejleszd. Ha meg fosol a tűtől ne koxolj, de ennyi ésszel meg amúgy se.
2016. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ milyen enzimkészleted van.
2016. aug. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cortez70 ***** válasza:
Nem ér sokat és eleve kamu cuccot tudsz venni, amiben nem lesz semmi. Amügy is gyenge szer.
2016. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bajod sem igazán lehet (ésszel), viszont nem is fog hozni szinte semmit. Orális cuccok amúgy sem érnek magukban semmit, max kickstartra jók.

Egyik sem. Inkább szuris.

Impotenciád semmilyen kúrától nem lesz, ha jól csinálod. A hajhullás pedig még az erős anabolikáknál sem jelentős átlagban. A gynot meg lehet előzni, kell rá AI. PCT-ről egy szót sem írtál.


Fogadd meg és inkább ne csinálj kúrát, vagy ha csinálni akarsz semmiképp ne tablettásat és mindenképp olvass még utána, mert lesüt, hogy nem vagy informált.

2016. aug. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hat ismerosom az elso szemes kurajaval eleg sok izmot felpakolt magara es meg is maradt rajta. Jol informalt nem is leszek amig bele nem vagok egy ilyenbe, tapasztalatbol lehet a legtobb tudast szerezni, de attol meg jo meghallgatni masok velemenyet.
2016. aug. 28. 08:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy szemes kúrával sem lehet sok izmot felpakolni. Nagy része zsír és víz.
2016. aug. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írom. Ráadásul a winny az ízületeidet szétvágja teljesen.
2016. aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!