Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ahogy múlik az idő egyre több...

Ahogy múlik az idő egyre több és komoly oltás mellékhatásra derül fény, és ezt nyíltan merik is vállalni az emberek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Rengeteg ilyen cikk van, ma csak ezt a kettőt láttam címoldalon.

Ahogy régebben volt pár médiaszemélyiség, akit megfizetett a kormány, hogy propagandát nyomja, oltani kell, meg nagyon vigyázz mert elkapod bárhol,még az utcán is ahol nincs körülötted senki, de azért féljél, manapság egyre több ismert ember, nyilatkozik, hogy mennyire súlyos állapotba került, az állítólagos, semmilyen csak nagyon enyhe melléhatást produkáló oltásoktól.

Érdekes nem?

Ezért nem akar sok ember ilyen szutykot beoltatni...



2021. márc. 25. 14:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
53%

Én azt nem értem mitől bíztok ilyen fene nagyon az oltásban?

Mert szidni azt tudjátok aki esetleg szkeptikus, de eddig egy jó indokot nem hallottam, hogy mitől bíztok benne.

És most ne mossátok össze a bárányhimlő meg hasonló oltásokkal.

2021. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%
#11 Mondjuk a világon már beoltott több millió ember bizonyíték számomra arról, hogy a védőoltás jobb, mint a járványba belehalni, mint az anyám.
2021. márc. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%
11, miért ne mossuk össze? Tudod milyen volt az orvostudomány pl. az influenza oltás kezdetén, és milyen most? Fényévekkel jobb. Mégis azt isteníti mindenki, hogy "hőőő bezzeg a régi oltások", azt sem tudják miről ugatnak. Hálásnak kéne lenni, hogy ilyen hamar ki tudott fejleszteni az orvostudomány vakcinákat, mert ha most 1950 lenne, akkor pislognánk mint hal a szatyorban, mert nem 15000 halott lenne, hanem 150000.
2021. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
27%

#13


“Hálásnak kéne lenni, hogy ilyen hamar ki tudott fejleszteni az orvostudomány vakcinákat, mert ha most 1950 lenne, akkor pislognánk mint hal a szatyorban, mert nem 15000 halott lenne, hanem 150000.“


Miről beszélsz te bolond? Az ugye megvan, hogy csak 3 hónapja oltjuk az embereket és a járvány tetemes részében NEM létezett semmilyen gyógyszer, vakcina ellene?


Hogy értsd: Nem a vakcina tehet arról, hogy relatíve kevés a halott.

2021. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%

Milyen pozitív adatok? Amikor konkrétan betiltottak egy oltást? És ki tudja mi lesz pár év múlva, amikor majd a 50. adag oltást szúrják belétek...

Őszintén sajnálom az áldozatokat, de az mit mondjon, aki az oltástól kapott vérrögbe hal bele fiatalon? És még ki tudja mennyi az eltusolt eset.

Ébredjetek már fel! Ti tényleg elhiszitek, hogy egy mesterségesen előállított vírusra majd megfelelőek lesznek az előállítók által létrehozott oltások, csak mert az egészségügy azt mondja? Mert ugye az szerintetek a politika felett áll. :D Én nem tudom honnan veszitek a bizalmatokat. Vagy ez a tekintélyelv? Ha kormány bácsi azt mondja beugrasz a Dunába is? Vagy meggyőz egy lefizetett celeb?

2021. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
30%
14, valóban nem, hanem a maszkviselés és az, hogy megtanultunk kezet mosni, távolságot tartani. Te nem akarod visszakapni a régi életedet, amikor nem kell ezt a szaros maszkot hordanunk, és járhatunk normálisan mindenhova, mint régen? Mert én már nagyon szeretném. Ennek egyetlen módja a vakcina, mert jelenleg semmi hatásos gyógymód nincs ezellen a szar ellen, orosz rulett, vagy beledöglesz, vagy nem. Bocs, nincs kedvem kipróbálni :)
2021. márc. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%

Emlékezz erre a hozzászólásra pár év múlva, amikor még mindig tart a járvány, oltások ide vagy oda. Csak nem képzeled, hogy az emberiség jólétéért fektettek bele ennyi pénzt az oltásgyártásba?

Hamarosan annyi gyár lesz, mint stadion és hidd el, nem csak egyszeri oltásra terveznek. ;)

2021. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hogy itt lesz okoska, mint minden vírus velünk van, de nem mindegy, hogy kinyírja az embert, vagy szelídül kicsit, hála a védőoltásoknak. De ezt egy ilyen ostobenkó hogyan is érthetné meg, aki youtube megmondóktól, meg facebook csoportokból tájékozódik...
2021. márc. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

18-as,és te dezsőke, honnan szeded az infót?

na....?

Ugye te is onnan, csak te a másik oldalról.

2021. márc. 25. 15:30
 20/30 anonim ***** válasza:
36%

"Én azt nem értem mitől bíztok ilyen fene nagyon az oltásban?"


Sok orvosi egyetemen tanító professzor, tanár, profi szívsebészek, kardiológusok, stb felveszik az oltást és javasolják. Gondolom nem annyira képzettek ezek, hogy tisztába legyenek az okozott veszélyekkel annyira mint Buta Jolánka háztartásbeli és Elmebeteg István közmunkás, akik olvasták Lenkei áldoktor ijesztgetéseit....

2021. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!