Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lesz valaki oltásellenes?

Miért lesz valaki oltásellenes?

Figyelt kérdés
Ausztria őrjöng a vakcinák elosztása miatt, a Görögök beáldozzák a túrizmust ami a jövedelmük 1/5-e, A Japánok nézők nélkül rendezik az olimpiát stb,stb. Miért teszik, mind összeesküdtek valamiért valakik ellen?

2021. márc. 25. 21:09
A kérdező szavazást indított:
Azért vagyok oltás ellenes mert a covid egy hazugság.
Azért mert ilyen bátor vagyok amikor név nélkül írok.
Azért mert ha magas halálozás az árt a kormány népszerűségének.
Azért mert mindenkinél jobban értek hozzá.
Azért mert főleg időseket öl, ez jót tesz a nyugdíjrendszernek.
Azért mert ösztönös ellenálló vagyok, mindegy miről van szó.
Az egészségügy azért áll az összeomlás szélén mert sok a TB. csaló szimuláns.
Mert csipeket akarnak belénk ültetni amivel mindenhol beazonosíthatóak leszünk.
Az oltásellenesek rémisztő képződmények.
32 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert nekem AGY van a koponyámban,nem vákuum.
2021. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Minden hulye okot felsoroltal, de a legesszerubbet nem, hogy azert nem oltja be magat sok ember, mert nem tudja mik lesznek a mellekhatasok evek mulva.
2021. márc. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%

NE hazugyááááááá kérdező!

Görögök nem áldoztak be semmit!

Április végétől várják a turistákat, karantén sem kell hozzájuk, csak egy negatív teszt.

2021. márc. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
2-Ja tök igaz, ezt jó tudni. Talán az egyetlen érv ami nem hülyeség. De szerintem a sok eddigi halott örülne ha megküzdhetett volna a mellékhatásokkal.
2021. márc. 25. 21:27
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Szerinted én oltásellenes vagyok?


- Nem félek a vírustól, mert bízom a szervezetembe. Nem tartom valószínűtlennek azt, hogy már réges-régen átestem rajta, csak éppen nem vettem észre. Mivel nem félek a vírustól, nem jelentkezem az oltásra, előre engedem azokat, akik félnek.


- Ha kötelezővé teszik az oltást, természetesen beoltatom magam. Szókratészt tekintem követendő példának, aki megszökhetett volna a kivégzése elől, de mivel a törvény kimondta felette a halálos ítéletet, önszántából vette magához a halálos mérget. Egyébként, ha a vezetés azt parancsolná nekem, hogy öljem meg magam, mivel káros vagyok a társadalomra, akkor azonnal bevenném a mérget, mivel senki sem vitatkozhat a törvénnyel.


- Nem félek az oltástól, másokat sem biztatok arra, hogy ne vegyék be. Sőt, ha megkérdik tőlem, hogy ufók gyerekük születhet valamelyik oltástól, akkor elmondom, hogy semmilyen kockázat nincs egyik oltással sem, de én nem fogom beadatni magamnak, csak akkor, ha kötelező lesz.

2021. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

5- "Nem félek az oltástól, másokat sem biztatok arra, hogy ne vegyék be"

Te nem vagy rémisztő képződmény ez az álláspont teljesen korrekt. Más kategória az ami nagyon dühít.

2021. márc. 25. 21:33
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Miért lesz valaki oltásellenes?


Mert egy hulye 100-at csinal ...

2021. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
5.Komolyan beadatnád ha kötelező lenne?
2021. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

#5 vagyok, írom #8-nak:

Igen, természetesen, de míg csak ajánlják, de nem teszik kötelezővé, addig nem.

2021. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Mert képes gondolkodni, és nem nyal be feltétel nélkül minden hazugságot a médiából.
2021. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!